PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Joomla öğrenmek istiyorum, ama kurulumu yapamadım?

hammerofdoom
30-12-2012, 18:17
Mrb arkadaşlar daha önceleri bir kaç tane program öğrenmişliğim var, ama ben joomla da öğrenmek istiyorum, ama bir sorum olucak nasıl kurulumu yapabilirim joomla nın kendi sitesinden 2.5 sürümünü indirdim masaüstüne attım ama sanırsam düşündüğü gibi tam bir program değil galiba 7.5mb boyutunda içinde dosyalar çıktı setup diye birşey yok sanırsam bu programı kurarken forumdaki videolarada baktım ama ordada internetten sayfasından birşeyler yapıyorlar onuda anlamadım kısacası programı yüklemek için neler gerekli sitesinden indirdiğim tam sürüm mü ve nasıl kurabilirim cvplar için şimdiden tşkler

burakveelif
31-12-2012, 04:15
Bana kalırsa dersler vs epey bir arştırın derim. Öncelikle joomla! bir bilgisayar programı değil. Bir içerik yönetim sistemi. Yani joomla ile bir web siteniz olur.

Joomla 2.5 Yeni Kurulum (Kurulum Siharbazı) - Joomla Portalı (http://joomla.gen.tr/joomla-cms/kurulum-yonetim/366-joomla-2-5-yeni-kurulum-kurulum-siharbazi)

Burayı inceleyin derim...