PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ Ana sayfa dışındakiler 404 hatası veriyor.

yekbas
31-12-2012, 14:52
Merhaba Sitemin ana sayfası hariç tüm sayfalar 404 hatası veriyor. Düne kadar bir sorun yoktu bir türlü çözemiyorum. Joomla 2,5 kullanıyorum. Sitemin adresi YekBaS Evren KASABASI - Bogazkale - Sungurlu / Çorum - FARKIMIZ TARZIMIZ :) (http://www.yekbas.net) Lütfen uzman arkadaşlar yardım edebilirlermi.

YsfBahar
01-01-2013, 03:04
Htaccess dosyanizi kontrol edin.
Genel yapilandirma da "url yeniden yazma" secenegi evet isaretliyse .htaccess olmali.

burakveelif
01-01-2013, 20:44
Sitenize girdiğimde bomboş beyaz bir sayfa ve media player çıkıyor. Ve bir müzik çalıyor...

Neyse;

Sorun hala devam ediyor mu bilmiyorum ancak, eğer ediyorsa genel yapılandırmadan "Apache mod_rewrite'ı Kullan" seçeneğini hayır seçerek deneyin. Şayet bu şekilde menulerinize giriyorsa, sorun htaccess dedir. Bu durumda eski htaccess dosyanızı silin ve yeni bir joomla indirerek onun htaccess.txt ini ftp ile dizine atın. Tabii adını değiştirmeyi de unutmayın...

Kolay gelsin...

yekbas
01-01-2013, 23:08
Arkadaşlar çok sağolun htaccess içeriği silinmiş söylediğiniz gibi yenisi attım düzeldi. Hepinize çok teşekürler.