PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ xmap sorunu katagori oluşturamıyorum

March
07-01-2013, 14:53
Merhaba Arkadaşlar,

Siteme xmap kurdum. forumdaki anlatıma da baktım. sitedeki anlatımada bakdım. aşağıdaki resiimde katagori veya sitemap oluşturabileceğim "Yeni" butonu yok. Ben nerde yanlış yapıyorum? Yardımcı olurmusunuz?

1225

Akar
07-01-2013, 20:39
Kategori oluşturmak yok zaten. Bu sayfada size yeni bir site haritası gösterilmiş oluyor. Soldaki menülerden dilediklerinizi haritaya ekliyorsunuz. Orada temel olarak mainmenu eklidir. Dilerseniz diğer menüleri de ekleyebilirsiniz ve bu menülerden açılan sayfaları otomatik olarak eklemiş olursunuz. Haritanın genel ayarlarını ise sağ köşedeki Seçenekler altından yapabilirsiniz.

March
07-01-2013, 20:43
Kategori oluşturmak yok zaten. Bu sayfada size yeni bir site haritası gösterilmiş oluyor. Soldaki menülerden dilediklerinizi haritaya ekliyorsunuz. Orada temel olarak mainmenu eklidir. Dilerseniz diğer menüleri de ekleyebilirsiniz ve bu menülerden açılan sayfaları otomatik olarak eklemiş olursunuz. Haritanın genel ayarlarını ise sağ köşedeki Seçenekler altından yapabilirsiniz.

Tşk. ederim Akar Hocam, oldu.