PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Siteyi cevrimici yaptığımda...

cruel77
20-01-2013, 22:24
Herkese merhaba.Bir site kurdum çevrimdışı çalışıyordum slide modulu ve duyuru modulu var bunlar gayet güzel çalışıyordu.Siteyi demin açtım çevrim içi konuma getirdim ama bu çalışan moduller çalışmıyor durdu.Slider modulu gözükmüyor kayan duyuru modulu ise kaymıyor öylece duruyor.Ayrıca yönetici olarak girince makale düzenleme kutucuğuna basınca orasıda açılmıyor.Ne olmuş olabilir ilk defa başıma geliyor.Site çevrımdışıyken hi bir problem yok bu dediklerimin hepsi çalışıyor açtığım an hata oluyor

Ümit
21-01-2013, 00:14
JavaScript çakışması ile ilgili bir sorun gibi görünüyor. Nasıl çözülür için; modülleri tek tek kapatıp açarak çakışan modülleri bulmanız gerekiyor. Ya da çalışmayan modüllerin yerine yeni modüller deneyebilirsiniz. (Not: Tema yapımcısının bu tür modülleri varsa ilk önce onları tercih edin. Ayrıca, Slide ve Duyuru modülü 'nü aynı yapımcı yaptıysa bu sorunu baştan göreceği için çözüm üretmek zorunda olacağından, kullanılacak modüller tek yapımcı tercih edilerek kullanılırsa hata verme oranı daha düşük olacaktır.)

Sorunun çözümüne dair kesin bir cevap olmadığı için, google'da "Js, Jquery çakışması" arama terimleri ile çözüme ulaşabilirsiniz.

cruel77
21-01-2013, 01:22
Dediginizi denicem suan pc de değilim. Fakat sizcede cok garipndegil mi cevrimdisi iken calisip cevrimici yaptgmda calismamasi

cruel77
21-01-2013, 14:24
Dediğiniz gibi yaptım ama bir şey değişmedi malesef :(