PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : site yayınlama hatası

cengizhan6301
22-01-2013, 20:30
mrb arkadaşlar ben web page maker adlı bir programdan bir web site tasarladım yalnız bazı hatalar ile karşılaştım tasarladağım siteyi filezilla adlı bir programdan ücretsiz aldığım site adı ve alanına attım buraya kadar sorun yok site yayına açık hale geldi siteye girdim (ı,i) yazıları ý bu şekilde görünmektedir bazı resimler görünmemektedir mesela iletişim bölümüne gitmek istiyorum Kodu 404: Sayfa görüntülenemiyor. yazısı çıkıyor
..
Benim düşüncem alan adı ve yeri kalitesiz olduğu için mi böyle yapıyor

altta gördügünüz lik benim sitemin linki

com.nu adlı bir siteden web alanı ve adı aldım
yardımlarınızı beklyorum.

Index of / (http://oyun-hilesi0.x.gg/)
bu arada siteye tıkladığımda hemen sayfa açılmıyor yukardaki linke tıklayın anlarsınız sorunumu
:(

Akar
23-01-2013, 00:09
Karakter sorunları için head etiketi içinde meta charset tanımlamanızı gözden geçirmelisiniz. Gözükmeyen resimler için ise resmin tarayıcıdan çağırılabilir tam adresini (alan adı dahil) html bölümünde yazarak gözüküp gözükmediğini yeniden deneyin. Bu durumda resim gözüküyorsa ya resmin adresi yazılırken bir hata yapılmıştır ya da o adresleme ile ilgili sunucu yorumlamasında bir sıkıntı vardır.

cengizhan6301
23-01-2013, 14:38
Ben size linki verdim oradan siteye girerek sorunujn ne olduğunu anlaya bilirsiniz umarım bu arada ben html ile ilgili fazla bilgim yok ben hazır site programı ile ayarladım kodlama yı ben yapmadım yani kodlama otomatik oluyor siteyi kurduğum program ise web page maker int. araştıra bilirsiniz veya ben size yorumumu anlatamıyorum ama isterseniz resimleri çekerek size göstere bilirm siteye giremiyorsanız bu arada aldığım host ve doming den kayklana bilirmi ?

Ve önizlemede site de hiç bir sorun yok

burakveelif
24-01-2013, 02:06
Sitenize girilmiyor...
Yani sitenin index i yok...

cengizhan6301
24-01-2013, 12:56
k.b başka bir teme eklemiştim oda olmadı Şimdi asıl kendi kurduğum web siteyi eklicem o da böyle alt alta dizeler anasayfa tıkla ana sayfa dizesi çıkıyor ama yarım yumalak :( aga ben diyorum ki ücretsiz hostng+doming ücretsiz aldığım için mi bu sorunu yaşıyorum hani kalitesiz ya
sitenin konusu hayvanları koruyalım.. bu sorumuda yanıtlarsanız sevinirim (ücretsiz hostng+doming ücretsiz aldığım için mi bu sorunu yaşıyorum) web site alttaraj ta ona tıklayarak gire bilirsiniz ama konular alt alta

Anasayfa
İletişim
Kurallar
vb...
anasayfa sekmesine tıklayınız siteye ulaşa bilirsiniz

Arkadaşlar fazla bilgim yok söylemek istediklerinizi açık bir şekilde belirtirseniz sevinirim.

Siteye Girmek için: Index of / (http://oyun-hilesi0.x.gg/)