PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sizlere minik bir duyuru

kadir mert
30-01-2013, 14:05
Arkadaşlar ve sevgili ailem joomla.gen.tr, bilmiyorum belki sakıncası vardır bu yaptığımın, sakıncası varsa, yönetici abilerim ve arkadaşlarım kaldırabilirler konuyuda cehaletime verirler. Sakıncası varsa şimdiden özürlerimi iletiyorum sizlere

Ben bir ilan sitesi yaptım sevgili arkadaşlarım, bu ilan sitesi mikro bir ilan sitesi, konusu tamamen üniversite okuyan öğrenciler hedef alınmıştır ve onların ihtiyaçlarına göre kategorize edilmiştir ilgilenen arkadaşlarım için adresi http://ilanversite.com dur desteklerinizi bekliyorum, saygı ve sevgilerimle

Ümit
30-01-2013, 21:23
Güzel bir düşünce, güzel bir alan adı ve güzel bir site, emeğinin karşılığını almanı umarım.

Arama alanı için; sitenin alt sayfalarında dil dosyasından kaynaklı veya kullanılan eklenti düzenlemesinden kaynaklı çeviri hataları var.

Önerim:
Sitenin düzeni ve ziyaretçinin kaliteli site demesi için bile gerekli olan, şu an sitenin görünümünü çok bozan;
Başlık ve Tanım alanlarındaki yazılara tek görünüm kazandırılmalı.

meydan mahallesinde sıfır 1+1 daire...

SAHİBİNDEN GAYBİ EFENDİ MH.FATİH CAMİİ KARŞISINDA 4 KATLI BİNANIN 1.KATI 1+1 KOMBİLİ APART KİRALIKTIR

Yukarıdaki yazıların yerine;

İl / Meydan Mahallesinde Sıfır 1+1 Daire (İl belirtilmesi arama yapanın bilgiye ulaşması ve site içeriğinin güveni için önemli gibi görünüyor)

Sahibinden Gaybi Efendi Mah. Fatih Camii Karşısında 4 Katlı Bina ....

gibi büyük ve küçük harfe ve duyarlı olmak önemlidir.

İmla (yazım) kılavuzu yayınlarsanız ve ilan ekleme formu altında buna bağlantı verirseniz daha az zaman harcarsınız. :) Üniversite okuyor çocuklar...

kadir mert
31-01-2013, 00:50
Önerileriniz beni öylesine mutlu etti ki Ümit hocam en kısa zamanda düzelteceğim, çok çok teşekkür ederim, böyle bir ilanı duyurma fırsatı verdiğiniz içinde ayrıca teşekkür ederim :) sizlerin sayesinde bir şeyler yapmaya çalışıyoruz ne var ki daha düne kadar ftp'ye joomla atamıyordum Allah cümlenizden razı olsun

March
16-04-2013, 20:30
güzel olmuş. bende bir ilan sitesi açmayı hedefliyorum joomlayla ama nasıl yapıcamı bilmiyorum.;)