PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ Sayfa küçültüldüğünde butonlar tek tek alt alta oluyor

ozgur07
19-02-2013, 03:23
Merhaba, daha önceden 1.5 kullanıyordum sitemi taşıma işlemi yapmadan yeniden 2.5 kurup yeni tema oluşturup yayına soktum. Ama öncekinden farklı durumlar var. Örneğin önceki sitem cep telefonlarından ve internet explorer(mozilla, chrom vb.) pencere küçültme yaptığımda bozulmazdı bu yeni sitede sayfadaki butonlar tek tek alt alta görünüyor. Eski sitem akıllı telefon ve padlerde(parmakla büyütme hareketi) bütülerek bakılabilirken yeni sitemde büyütme işlevi çalışmıyor. Benim tahminim tema veya css ile ilgili ama çözemedim. İkinci sorun ise google da 1. sırada iken bu yeni sisteme geçmemle 2. sayfanın 3. sırasına geriledi. Reklam olup olmayacağını bilmediğim için sitemin adını yazmıyorum. Bu konuda ki yardım yorumlarınızı bekliyorum.

ozgur07
20-02-2013, 02:23
Kendi soruma kendim cevap vereyim mobil özelliğinden dolayıymış önceki sistem mobil özelliği taşımıyormuş. Nasıl oldu bilmiyorum ama google da tekrar ilk sıradayım.