PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lof Articles ve MiniFrontpage Çakısması

Cesaj10
21-02-2013, 16:16
Anasayfamda lofarticles slideshow isimli modulu kullanıyordum manset haber modülü olarak gayet düzgün sekilde çalısıyordu daha sonra anasayfada bottom modul pozisyonuna minifrontpage isimli modulü yayınladım lofarticles çalısmaz oldu yüklüyormus gibi gözüküyo ancak olan bisey yok.minifrontpage'in olmadıgı sayfalarda çalısmasına devam ediyor.ikisinide farklı kategorilere atadım kategoriler yüzündenmi diye ancak bu çözüm olmadı.bunun için bana çözüm öneriniz varmı varsa nedir ? İyi Günler iyi çalışmalar.link vermek yasak degilse link verebilirim.

Cesaj10
21-02-2013, 18:14
Çok ilginc bir sekilde düzeldi iki modulün arasındaki bir modül pozisyonuna bt_content slider'ı kurdum 3'üde gayet düzgün sekilde calısıyor.

Akar
22-02-2013, 20:46
Ben daha yeni görebildim mesajı. Özelden konu adresi vermekte sıkıntı yok. Cevap bulamadığınız konuların adreslerini gönderebilirsiniz. Benim kabul etmediğim şey sorunun direkt özelden sorulması :)

Cesaj10
22-02-2013, 23:28
sagol abi ilgilendigin için hala tam olarak düzelmis sayılmaz ama zaten oraya modul koyucaktım ama o modülü kaldırdıgım an bir sıkıntı cıkıyor.

BozTurk
23-02-2013, 09:28
tahminimce temadan kaynaklı bir sorun, modül pozisyonları ile alakalı olabilir temanın css dosyalarını söz konusu modül için ideal modül pozisyonu açısından gözden geçirmenizde fayda var diye düşünüyorum

Cesaj10
23-02-2013, 21:56
bu iki modül genel olarak çakışmıyorsa problem yok ben diger arkadaslarada belki yardımı olur diye tam çözülmüş sayılmaz yazdım benim bir problemim kalmadı aradaki modül pozisyonuna zaten content sliderı yerlestircektim.yerlestirince düzeldi.sadece merak etigim icin modülü kaldırdıgımda yine çalışmıyordu :D ama zaten o modül orda tasarımı degistirmedigim sürece kalıcak :D