PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tema Kuramıyorum

cenkaltunkaya
25-02-2013, 19:52
Arkadaşlar hepinize merhaba. Ailenize yeni katıldım.

Sıkıntım şu şekilde, daha öncesinde html tabanlı web sitesi kullanıyorduk. Tasarımı v.s. herşeyini kendim yapıyordum.
Daha sonra html ihtiyaçlarımıza cevap vermemeye başladı ve benim çok zamanımı alıyordu. Bende joomla'ya geçme kararı aldım ve joomla 3.0 kurdum.

Buraya kadar sıkıntı yok. Fakat asıl sıkıntı, tema sitelerini geziyorum bi tema beğeniyorum, eklenti yöneticisinden kuruyorum ama şablon yöneticisine atmıyor. FTP ile yüklüyorum bu sefer atıyor varsayılan yap dediğimde ise saççma sapan bir site şekli ile karşılaşıyorm.

Quickstart'ı keşfettim ve en iyisi böyle kurayım dedim, sil baştan quickstart kurdum yine olmadı. Bu joomla'yı öncedende bi çok kez kurdum ama lanet olsun dedirtecek kadar çığrımdan çıkarttı beni ve yine vaz geçtim html'ye döndüm.

Ama artık vazgeçmek istemiyor ve joomla'yı kurmak istiyorum.

Bu konu hakkında bana nasıl yardımcı olabilirsiniz, benim beğendiğim bir joomla demosunu aynı şekilde kendi siteme kurmam için bana yardımcı olabilirmisiniz.

Teşekkür Ediyorum.

mhusty
25-02-2013, 23:19
İlk olarak aramıza hoşgeldiniz.

Hocam Configuration ayarlarında veya ftp izinlerinde sıkıntı olabilir. Siz temayı yüklerken ne hatası veriyor bunu bildirirseniz bizde size daha iyi yardımcı olabiliriz.

Ümit
25-02-2013, 23:43
Joomla 3.0 için daha erken, aşağıda indirme bağlantısı bulunan 2.5 (2.5.9) sürümü ile başlamanızı tavsiye ederim.

http://joomlacode.org/gf/download/frsrelease/17968/78430/Joomla_2.5.9-Stable-Full_Package.zip