PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ AceSEF Tüm Adresleri Bir Seferde Oluşturma

Akar
17-10-2011, 03:40
AceSEF'te bütün adresleri başta tek seferde oluşturup belleğe aldırabilir miyiz?

Akar
18-10-2011, 18:02
AceSEF ön yüzden bir örümcek mantığıyla çalışıyor. Bunun için, Joomla 1.7 demo sitesinde (varsayılan örnek içerikte) bulunan gibi tüm içeriğe erişen bir üst kategorinin bağlantısına ön sayfada yer verin. Bu durumda AceSEF yönetimden Generate URL dediğinizde örümcek tüm adresleri hemen görebilir. (Öyle olmalı yani...akşam deneyeceğim :))

Akar
27-10-2011, 22:13
Evet, gördüğü adresleri oluşturuyor. Dolayısıyla örümcekler için hazırladığınız bir bağlantı varsa (site haritası gibi) buradan sef adresleri oluşturuyor. Değilse diğer eklentilerdeki mantıkla, ziyaret edilen sayfanın sef adresini oluşturma yöntemiyle çalışıyor. Bu arada proje lideri denisdulici'ye sorduğumda, Adresleri Oluştur (Generate URLs) görevi tekrar tekrar çalıştırıldığında sadece listede olmayanları ekleyerek listeyi güncellediğini söyledi.

ingöğretmeni
09-01-2012, 20:42
Sayın Akar ben kişisel adresime Acesef kurdum ama bir gariplik var google a bağlantıyı yapıştırıp arattığımda başka bir içeriğe bağlanıyor. Var mıdır bir hikmeti :)

Akar
09-01-2012, 21:04
Sayın Akar ben kişisel adresime Acesef kurdum ama bir gariplik var google a bağlantıyı yapıştırıp arattığımda başka bir içeriğe bağlanıyor. Var mıdır bir hikmeti :)Yönetimi bir incelemek lazım. Orada farklı başlıklarda bu adreslemeler yer alıyor. Aliasları falan kontrol etmek lazım.