PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forumda Kimse Yokmu

Şerafettin
08-03-2013, 23:51
İyi akşamlar arkadaşlar. Sanki bir kaç haftadır forumda kimse yok gibi. Ne oluyor nereye gitti herkes.

horoz nuri
09-03-2013, 00:06
Evet, forumda kimse yok. En son yazılan mesajlara bakmak için "Yeni İletiler"e tıklıyorum. Bir günde 5 tane mesaj yazılmış. Forumda in cin top oynuyor. Millet nerde acaba?

Şerafettin
09-03-2013, 00:23
Evet, forumda kimse yok. En son yazılan mesajlara bakmak için "Yeni İletiler"e tıklıyorum. Bir günde 5 tane mesaj yazılmış. Forumda in cin top oynuyor. Millet nerde acaba?
Aynen valla bari forum'a girenler birşey yazsın burayada yalnız olmadığımızı hissedelim

M.Enes AYDÜZ
09-03-2013, 00:29
Artık eskisi gibi çok soru sorulmuyor. Bu yüzden soru sormadaki hareketlilik oranı düşük. Sorulan sorularda gelişmiş düzeyde sorular olduğu için bu seferde cevap oranı düşük oluyor.
Tabi en önemli sebep gönüllülük esasına dayanan bu tür forumlarda yönetici kadrosundakiler haricindekilerinde cevap verme oranlarının düşük olması. Ki ben dahil, yönetici arkadaşların geneli farklı işlerde çalışıyor ve malesef bazen fırsat bulamıyoruz.

Şerafettin
09-03-2013, 00:57
Haklısınız yine yönetici arkadaşlardan birilerin olması bile çok güzel. Biz sizlerleyiz. iyi geceler

horoz nuri
09-03-2013, 14:39
Aynen valla bari forum'a girenler birşey yazsın burayada yalnız olmadığımızı hissedelim
Foruma her girdiğimde buraya bir şeyler yazayım da forumda hareketlilik olsun.

neyzen
09-03-2013, 14:40
Ben de hep giriyorum da, daha çok yazılanları okuyorum.