PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ Joomla İçerik yöneticisi hatası..

mhusty
11-01-2012, 22:26
Merhabalar bir sitem var durduk yere sitede içerik yöneticisinden içerikleri gösterince bomboş bir sayfa ve sadece 3-4 satır bir şey geliyor resim aşşağıdadır nedeni ne olabilir ? Joomla!'nın saf halini sitenin üzerine yazdırdım , yazı editörlerini değiştirdim , pluginlere ekletinleri pasif ettim ama sorun hala düzelmedi ilk defa başıma geliyor :S

165

Akar
11-01-2012, 23:07
Buna uygulama eklerinden biri sebep olur. Olası sorunlu uygulama eklerini kapadıktan sonra önbelleği boşaltıp öyle bakmalısın.

mhusty
11-01-2012, 23:14
Buna uygulama eklerinden biri sebep olur. Olası sorunlu uygulama eklerini kapadıktan sonra önbelleği boşaltıp öyle bakmalısın.

allah razı olsun abi dediğin gibi oldu plugin yüzündenmiş çözüldü sorun

Akar
11-01-2012, 23:17
İşte böyle bazen aslında ne yapacağını bilirsin ama ya tarayıcın ya bilgisayarın ya da sistem bir yerden cilve yapar. Bir daha da o yaptığını olmuyor diye denemezsin artık günlerce uğraştığın olur :) Geçmiş olsun.

mhusty
11-01-2012, 23:21
İşte böyle bazen aslında ne yapacağını bilirsin ama ya tarayıcın ya bilgisayarın ya da sistem bir yerden cilve yapar. Bir daha da o yaptığını olmuyor diye denemezsin artık günlerce uğraştığın olur :) Geçmiş olsun.

Çok doğru söylüyorsun abi :) zaten pluginleri pasif edip önbelleğği silince düzeldi sorun ... Web master'lığın zorlukları diyelim :P