PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Admin Giriş Problemi

ugurkeles
20-03-2013, 22:35
Arkadaşlar Ben Site Arayüzü için Kullanıcı giriş modülünü aktif ettim.Fakat ne olduysa oldu bu aktif etme işleminden sonra ne siteye kullanıcı girişi yapılabiliyor ne de admine giriş yapılamıyo :( ne yaptıysam olmadı bana yardımcı olursanız çok sevinirim

mmcn
20-03-2013, 23:55
ftp den ya da cpanelden gir aktif ettiğin modülün dosyalarını sildikten sonra tekrar dene . öncesinde sitenin yedeğini almayı da unutma

ugurkeles
21-03-2013, 02:02
Evet Onu Denedim sildiğim halde yinede olmadı...mesela admin giriş panelinde Kullanıcı adı ve şifremi yazıyorum sanki açılacakjmış gibi yapıyo tekrar şifre ekranında duruyo ama kutucukları boşaltıyo

ugurkeles
21-03-2013, 19:56
Arkadaşlar yardım edebilecek kimse yokmu ?

mhusty
22-03-2013, 00:16
sorunu tam olarak anlamış değilim.. Daha detaylı veya örnek bir site ile bilgilendirirmisşiniz

mlkc
18-07-2013, 14:32
Bende admin girişi yapamıyorum. Yeni konu açarak kalabalık etmek istemedim gereksiz görünebilir. Kullanıcı Joomla! plugini ni aktif ettiğimden beri admin girişi yapamıyorum, hata da almıyorum. Plugini acaba nasıl eski haline getirebilirim?

AcoustiC
18-07-2013, 15:19
Bende admin girişi yapamıyorum. Yeni konu açarak kalabalık etmek istemedim gereksiz görünebilir. Kullanıcı Joomla! plugini ni aktif ettiğimden beri admin girişi yapamıyorum, hata da almıyorum. Plugini acaba nasıl eski haline getirebilirim?

Ancakphpmyadmin e giriş yetkiniz var ise yapabilirsniz. Phpmyadmin e girerek o plugini aktif iken de aktif konuma getirmeniz lazım yani 1 iken o yapmanız lazım, kısa ve en hızlı çözüm yolu budur.