PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Siteye Sesli Haber Ekleme

efsane86
01-04-2013, 13:34
örnek : Katla tablet olsun topla PC'ye dönüşsün - Sabah - 01 Nisan 2013 (http://www.sabah.com.tr/Teknoloji/Haber/2013/03/31/katla-tablet-olsun-topla-pcye-donussun)

yukarıdaki linkten sayfayı açtığınızda solda aşağıda haberi dinle butonuna bastığınızda sesli olarak yazıları okuyan bir bayan sesi duyacaksınız

merhaba arkadaşlar bugün sabahın sitesinde yeni farkettim böyle bir özellik gördüm biraz araştırdım mp3 olarak galiba

yapılmış ve flash çalışmasıda mevcut flash kısmı iyi kötü hallolur önemli olan siteye nasıl entegre edilecek şimdi siz

diyeceksiniz şöyle yap böyle yap onları biliyorum lakin asıl önemli olan buradaki sorun şu tek tek haberleri sese çevirerekmi

siteye mp3 olarak ve flash olarak ekliyorlar yoksa otomatik olarak flashtaki çalışma yazıyı sese çeviriyor ( yazıyı sese

çevirme diye araştırdım bazı programlar buldum ama şunu farkettim tek tek yazıyı her seferinde sese çevirip siteye mp3

ve flash olarak entegre ediceksem vay halime heleki vay ) sabah bunu nasıl yapıyor acaba tek tekmi yoksa otomatik

olarak yazıyı sese çeviriyor çözemedim dediğim gibi her seferinde manuel yapıacaksa çin işkencesi düşüncesinize her

gün haber girdiğiniz siteye manuel mp3 çevir siteye yükle yazdığın haberdeki kelimeleride hesaplarsa işin içinden çıkılmaz

tahminimce otomatik olarak yazıyı sese çeviriyorlar yoksa işin içinde çıkılmaz birde şunu farkettim her kategorisinde

haberi sesli dinle yok bazı kategorilerde var