PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Joomla Mobil Tema Görünümü Hakkında

efsane86
17-04-2013, 23:06
malumunuz elinde android işletim sistemine sahip yada mobil cihazları kullanan bir sürü kişiler var hepimiz biliyoruz şimdi benim

sorunum şu benim android işletim sistemine sahip yada mobil cihazım yok yani telefondan internete girmekten bahsediyorum

anlayan anladı yapılan siteleri mobilde android de ve ipad iphone gibi cihazlarda test etme imkanımda yok bu tarz siteler varmı

sağlam güvenilir en doğru şekilde hataları gösteren ve online çalışan onlineden kastım mesele bir haber girdim habere resim

ekledim resim normal masa üstü ve laptoplarda düzgün çıktı mobil cihazlarda sorun oldu diyelim hatalı göründü işte o zaman

bunları kontrol amaçlı bakmak için ve tasarımda herhangi bir hatayı görmek için mobil cihazlar için konuşuyorum ve

bahsediyorum bunlar içinde para harcayıp alamadığıma göre bu durumu nasıl aşabilirim sakın para ver al deme zaten yazdım

alacak durum yok şu an ona harcayacak brikimde yok olsada harcayamam daha önemli ihtiyaçlarıma harcama yapmam lazım

çünkü evet bildiğiniz güvenli siteler varmı arkadaşlar online test etme şansımız olabilecek yapılan sitelerin mobil cihazlarda

nasıl göründüğünü ve görünürkende hatalarını hazır görüp değiştirme imkanımızın olup olmadığını anlamak açısından

düzeltme işlemi normal masa üstünden yapılacak önemli olan mobil cihazdaki hatasını görüp ona göre masa üstünden

müdahele etmek istiyorum hepsi bu yazdıklarım karışık değil herhangi bir anlamsızlık yok yardım bekliyorum doğal olarak

efsane86
18-04-2013, 00:32
ben mozilla kullanıyorum tarayıcı olarak mozilla eklentisi olarak go mobile eklentisini indirince hataları görebiliyorum az önce netten buldum

guray
20-04-2013, 01:09
ben opera mobile emulator kullanıyorum...