PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ aynı kategori altına birden fazla başlık oluşturma

snalkan
29-04-2013, 19:22
aşağıdaki resimde görüldüğü gibi fantastik filmler diye bir kategori açtım.ilk film ile ilgili b,lgileri girip kaydettikten sonra tekrar aynı fantastik filmler kategorisinin içine 2. filmi eklemeye kalktığımda yeni başlık oluşturma gibi bir seçenek yok.yani tek başlık oluşturabiliyorum.benim istediğim fantastik filmler kategorisi altına birden fazla başlık oluşturmak.nasıl yapabilirim.1320

horoz nuri
29-04-2013, 23:49
Diğer foruma da konu açmışsın cevabı oraya yazmıştım fakat burada da soruyu görünce buraya kopyala/yapıştır yaptım. :)

Eklediğin resim biraz küçük göründüğünden zor anlaşılıyor. Fakat anladığım kadarıyla sol tarafta görünen:

Film Kategorileri
------------------------
FANTASTİK
USING JOOMLA!
THE JOOMLA PROJECT
THE JOOMLA! COMMUNITY

Şeklinde gördüğüm şey menü. Anladığım kadarıyla buraya yeni menüler eklemek istiyorsun.
www.site-adi.com/administrator/ yazın ve administrator olarak giriş yaptıktan sonra.
Menüler kısmında "Film Kategorileri" menüsünü bul. (Adı değişik olabilir) Bulmak için menülere tek tek girmen gerekebilir. FANTASTİK yazan menüyü buldun mu tamamdır.
Artık burada menü ekleyebilirsin, menü silebilirsin, yayından kaldırabilirsin, tekrar yayınlayabilirsin,... vs...

Bu şekilde yapamadıysan Joomla Derslerinden menüler konusunu seyredersen daha rahat yaparsın.

snalkan
03-05-2013, 07:54
tşk ederim. acemi olmak zor ama böle böle çözüyor :)