PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nereden başlarım ?

Brutal55
02-05-2013, 20:33
Merhaba arkadaşlar,
web sitesi kurum işlerini iyi öğrenmek istiyorum.
Grafikerlikte iyiyim.İlk olarak bir websitesi açacağım.
Nereden joomla yazdım,bu foruma nereden geldim bilmiyorum.
İlk olarak nasıl bir websitesi açmamı önerirsiniz?(Tr.gg denemiş biriyim.)

efsane86
02-05-2013, 20:58
ilk önce web tasarım kursuna gideceksin madem bu işe gönül vereceksen kursa gitmeden netten öğrenme

de var ama en iyisi kursa gitmek birde tr.gg alan adı ile işyapılmaz neden dersen ciddi düşüneceksen

com-net-org gibi uzantılar ile başlamalısın yok öylesine takılacam diyorsan tr.gg ideal yada ücretsiz diğer

uzantılar ilede yola devam edebilirsin bu işin ucu bucağı yok tasarım grafik seo yazılım güncelleme

optimizasyon müşteri memnuniyeti iş yetiştirme durumu vs

Brutal55
02-05-2013, 21:43
Haklısın kardeşim.Ama amatörüm ben daha.
Yani kursa falan başlamadan önce birazcıkta olsa kendimi geliştirebileceğim bir site açma servisi istiyorum :)
%25'e yakın HTML bilgim var.Çok,çok az da CSS bilgim var diyebilirim belki. :)

DµMan6
03-05-2013, 03:33
Bence web tasarım kursuna gitmene lüzum yok. Joomla ile site yapan kaç kişi web tasarım kursuna gitmiş ki ?
E tabiki gitmek dahada yararlıdır.
Başlaman gereken yer kafanda bir site tasarlayıp yavaş yavaş, gereken yerlerde forumdan yardım alarak, kurcalayarak ve en önemlisi makale okuman.

Brutal55
03-05-2013, 12:55
Açıkçası joomla hiç denemedim.Ne bileyim wordpress,tr.gg,blogger gibi herkesin bildiği ücretsiz ve çok kolay yerleri gezmiştim.
Joomlayla nasıl kuracağım neler olacak düşündüm.Joomla indiriliyor sanırım.Amatör bir şekilde joomlaya başlayacağım.
İlgileriniz için teşekkürler.
Amacım bu işlerde gelişip normal bir sosyal paylaşım sitesi yapmak.
Evet büyük bir düşünce:umursamaz: