PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Phoca Guestbook Sorunu ?

CrueL
14-01-2012, 12:41
Merhaba Arkadaşlar Phoca Guestbook 1.4.5 Sürümünü Kurdum hatasız bir Şekilde Çalışıyor. Şimdi Ziyaretçi Defterıne yazıldıgında O an olan saat ve tarıh gelıyor ben bunu Admin panelındede Görmek ıstıyorum Yardımcı olabilirmisiniz ?

Akar
14-01-2012, 13:07
Kurup bakıp söylemem lazım. Yalnız ezberden şunu diyebilirim, 1.5 yönetimi mvc yapısında olmadığında phocaguestbook yönetimi de dediğidir. Bu sebeple yapılacak düzenlemenin doğrudan çekirdek dosyalarda yapılması gerekir ve düzenlemelerde bu değişikliğin tekrar edilmesi icap eder. Gün içinde ilgilenmeye çalışacağım.

CrueL
14-01-2012, 13:18
Pm ile Dönüş sağladım Cevap beklıyorum

Akar
14-01-2012, 13:35
Kurup bakıp söylemem lazım. Yalnız ezberden şunu diyebilirim, 1.5 yönetimi mvc yapısında olmadığında phocaguestbook yönetimi de dediğidir. Bu sebeple yapılacak düzenlemenin doğrudan çekirdek dosyalarda yapılması gerekir ve düzenlemelerde bu değişikliğin tekrar edilmesi icap eder. Gün içinde ilgilenmeye çalışacağım.Özel mesaja gerek yok Cruel, ben özelden yazmadım ki sorunuza cevabı :) Gün içinde vakit bulup bakmaya çalışacağım; ötesini söyleyemem. İnşeallah halledeceğiz.

Uğur
14-01-2012, 13:40
Pm ile Dönüş sağladım Cevap beklıyorum

PM (Özel Mesaj) ile değilde burdan söyleseydiniz daha iyi olurdu herkes faydalanırdı.