PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Değerlendirme

vuslat
15-07-2013, 10:05
Arkadaşlar merhaba;

joomla konusunda şuana kadar her şeyi bu site sayesinde öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum. Burdan gerçekten herkese çok teşekkür ederim.

Kurumsal sitemiz için nette tema ararken çok güzel bir tema buldum full olarak kurdum ve kendime göre ayarlarını yaptım yanlız takıldığım bir kaç yer hakkında bilgi isiyorum ve siteyi değerlendirmenizi üstadlardan rica ediyorum.

sitemdeki ana sayfa slayt kısmı ve aşağıdaki ürünler kısmı arasında biraz boşluk var bunu nasıl kapatabilirim?

aynı durum menü ve slayt kısmında da mevcut

birde değerlendirmelerinizi yazarsanız çok makbüle geçer şuan için professiyonel değil sadece deneme için yaptığım bir site ve içeriği ( ürünler hariç ) tam bitmedi.

şimdiden çok teşekkür ederim.

sitem (www.omeryildirim.com)

angelaus
15-07-2013, 12:03
hazır temaları elden geçirmeden çok sırıtıyor. sizinki de öyle olmuş

vuslat
15-07-2013, 13:31
dönüş için çok teşekkür ederim.

peki nereleri elden geçirmemi önerirsiniz? üstat olduğunuzdan yönlendirmeniz çok önemli benim için..

angelaus
15-07-2013, 13:58
slide resimleri elden geçmeli. en boy oranları yamulmuş. Aynı şekilde slide içindeki slogan yazılar da birbirine girmiş

Sef bileşeni kullanmayacaksanız
Sunay YILDIRIM SİGORTACILIK - Ürünler (http://www.omeryildirim.com/index.php/ueruenlerimiz)

menu ve makalelerin alias(rumuz) kısımlarını düzeltin ( yada bu sitedeki TR paketi yükleyin)

Ürünler gibi bir menüye alt menüleri olan birşey bağlayacaksınız ya özel bir sayfa yapın, yada kategori blog listesi gibi daha özel bşey yapın. makale listeleme yapmayın.
aynısı Sunay YILDIRIM SİGORTACILIK - Kurumsal (http://www.omeryildirim.com/index.php/kurumsal) için de geçerli

vuslat
15-07-2013, 14:07
çok teşekkür ediyorum,

slider kısmını dediğiniz gibi resimleri önceden sadece dolsurmak için koyduğumdan düzelteceğim bu konuda bir sıkıntı yok.

fakat bahse konu diğer durum için baştada dediğim gibi fazla bir tecrübem yok özel sayfa hazırlama adına bunu bir bileşen veya modülle nasıl hallede bilirim. mesela site ön yüzünde araba vs resimlerine tıkladığımda makele listeleme oluyor ( her ürün grubunu kategoriye bağladığımdan ) bunun için önereceğiniz bir modül varmıdır resim ekleye bileceğim kategoriyi ayrı ayrı güzel bir görünüme sokabilmek için.

tekrar çok teşekkür ederim.

vuslat
15-07-2013, 14:08
çok teşekkür ediyorum,

slider kısmını dediğiniz gibi resimleri önceden sadece doldurmak için koyduğumdan düzelteceğim bu konuda bir sıkıntı yok.

fakat bahse konu diğer durum için baştada dediğim gibi fazla bir tecrübem yok özel sayfa hazırlama adına bunu bir bileşen veya modülle nasıl hallede bilirim. mesela site ön yüzünde araba vs resimlerine tıkladığımda makele listeleme oluyor ( her ürün grubunu kategoriye bağladığımdan ) bunun için önereceğiniz bir modül varmıdır resim ekleye bileceğim kategoriyi ayrı ayrı güzel bir görünüme sokabilmek için.

tekrar çok teşekkür ederim.

angelaus
15-07-2013, 15:04
makale sistemi yerine K2 kullanın.

K2 ile kategori blogu kullanbilirsin.

Ama K2 de biraz deneyim ister elbette