PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ftp den silinmesi gereken dizin

gokhan
14-01-2012, 17:54
mrb.
bu konuda çok araştırmalarım oldu önceden VPS kullandığım için sıkıntı yaşamıyordum WinSPC ile silebiliyordum dosyaları ama artık resseller kullanıyorum doğal olarak WinSCP çalışmıyor

bunun için çeşitli bileşenler denedim isimleride

com_eXtplorer_2.1.0RC5
com_joomlaxplorer_1.6.3

bunlarlada bile silemedim klasörü ama başkaları sonuç almış dediklerine göre bu konuda ne yapabilirim arkdaşlar
hosting firmasını durmadan aramak ta istemiyorum nolacak bilmiyorum

yardımınız için çok tşk.

M.Enes AYDÜZ
14-01-2012, 18:20
Winscp resellerda da, normal hosting hizmetinde de çalışır. Sadece bağlantı bölümündeki port yerine 21 yazmalısınız.

Dosyalar bahsettiğiniz yöntemlerde de silinemiyorsa dosya sahipliklerinde sorun vardır. winscp ile bağlanın, silmeye çalıştığınızda ne gibi bir hata veriyor, onu belirtin.

Akar
14-01-2012, 19:00
Neredeyse tüm ftp araçlarında, dizinlerin en sağında dosya sistemindeki sahipleri yer alır. Dosya sahipliği hesap ismi ya da ftp kullanıcı ismi şeklinde bulunabilir. Orada tanımadığınız bir şey ya da 99 yazıyorsa yahut izin sütununda düşük izin seviyesi (yüksek erişim kısıtlaması) varsa müdahale edilemiyor olabilir. Her iki durumda da sorunu hizmet aldığınız yer çözebilir. Bunun dışında silme konusunda reseller kullanıcıları için winscp ya da herhangi bir ftp aracı değişik davranış göstermez.

gokhan
16-01-2012, 15:00
yani bu konuda sunucuyu aramadan halledemiyecez mi ?

bu arada ben filezilla kullanıyorum ve Sahip/Grup olan kısımda klasörde 1486 1483 die rakamlar yazıyor