PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kimler Burda ?

Fatal1ty
14-01-2012, 22:28
Merhaba sevgili eski dostlar yeni joomlacilar,

Joomla toplulugu olarak, joomlaturkiye ve gen tr nin sonmesinden sonra gelistirdiginiz bu yeni toplulugu gorunce cok sevindim. Gerekli altyapi calismalari cok iyi yapilmis. Tecrubeli veya aceme herkes icin oldukca hos bilgilerin paylasildigi yararli bir topluluk olmus.

Yazarlara ve forumlara baktigimda eskiden tanidigim demirbaslar veya isim olarak asina oldugum bicok ismi gordum oldukce sevindirici.

Kisaca tanitmak isterim kendimi, mambo.gen.tr nin dagilmasi joomlaturkiye.org un ilk gunlerinden beri ziyretci olarak daha sonrasinda2005 yilinda mjturkiyenin ilk gununden beri yoneticilik yaptim, bircok joomla projem oldu. Sonrasinda joomla warez alaninda oldukca populer birkac sitem var hala hayatta.

Kisaca yetenekler; joomla wp ipb vb xenforo seo systemadmin php&mysql C C++ Java

Bu girisimin uzun soluklu olmasini diler hepinizi selamlarim.

Akar
14-01-2012, 22:34
Eyvallah Fatal1ty, zaman zaman geriye dönüp seni andığım oluyor. 6 sene süren bir cmstürk hikayesini tek bir kişi sebebiyle bitirmek zorunda kaldık. Bu projenin 6 yıldan uzun süreceğini umuyorum :)

Fatal1ty
14-01-2012, 22:52
Tanistigimiz zamanlarda henuz 15 yasindaydim sanirim. Bende cok fazla aniyorum butun joomla topluluguyla cok iyi bir gecmisim var.

Bir kisinin uzerine herseyi yuklememek gerekir belkide. zamaninda mambogentr ,joomlagentr, joomlaturkiye de benzer hikayer olmustu. Yeni nesil joomlagentr de umarim hersey cok daha pozitif ve uzun omurlu olur. Belkide domain hakki takim arasinda paylastirilmali, bunu tek bir kisi koz olarak gorebiliyor.
Sizin 6 yillik projenizin bitme sebebini ve bitiren kisiyide bilmiyorum, yorumsuzum.
boylesi daha iyi

Joomla istanbul gunune deli gibi gelmek istesemde yurtdisindayim kaciriyorum. Yazin tekrarlansa cok iyi olur.

Akar
14-01-2012, 22:59
İnşeallah, inşeallah :) Birkaç ayda bir toplanmaya çalışıyoruz.

Fatih
14-01-2012, 23:16
Yeni joomlacı olarak merhabalar İstanbul Joomla gününe gelmeye çalışacağım acemi bir joomlacı olarak.