PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sitemin hostunu taşıdım ama Yönetim Paneline Giremiyorum ...

LeroanZ
14-01-2012, 23:10
arkadaşlar host taşıdım ayarlar da düzgün config filan fakat yönetim paneline giremiyorum kullanıcı adını şifresini yazıyorum giriş diyorum tekrar aynı sayfa geliyor ...

tekil
14-01-2012, 23:35
config falan derken bunu biraz açabiliriz. Plesk panelden mi taşıma yaptınız yoksa c panelden mi ? eski alanda bulunan htaccess dosyasını yeni alanda değiştirmek gerekebilir.

M.Enes AYDÜZ
15-01-2012, 17:08
Giriş çerezleriyle alakalı bir durum olabilir.

1- Farklı bir tarayıcı ile giriş yapmayı dener misiniz?
Eğer tarayıcı değiştirmenize rağmen aynı sorun devam ediyorsa,

2- Her hangi uyarı mesajı çıkıyor mu yada adres satırında herhangi bir değişiklik oluyor mu?
Eğer bir uyarı mesajı almıyorsanız ve adres satırıda değişmiyorsa,

3- TMP kayıt yolu ayarlarında bir problem olabilir. configuration.php dosyası içerisindeki aşağıdaki yer alan satırları kontrol ediniz. xxx olan yerler cpanel kullanıcı adınızdır. cPanel kullanıyorsanız ayar bu şekildedir. Plesk yada başka bir panel kullanıyorsanız, ayrıca belirtiniz.

var $log_path = '/home/xxx/public_html/logs';
var $tmp_path = '/home/xxx/public_html/tmp';

Burada da herhangi bir hata yoksa ve halen daha giriş yapamıyorsanız,

4- Şifrenizi güncellemeniz gerekebilir. Bu adım biraz uzun olduğu için resimli olarak anlatacağım. Siz ilk 4 adımı dener misiniz?

gokhan
16-01-2012, 18:32
arkadaşlar host taşıdım ayarlar da düzgün config filan fakat yönetim paneline giremiyorum kullanıcı adını şifresini yazıyorum giriş diyorum tekrar aynı sayfa geliyor ...

anladığım kadarı ile taşama işlemi tamam site tamam ama admin paneline giriş yapamıyorum diyorsun dimi şayet öyleyse

admin şifreni sıfırla yeniden bi şifre tanımlama yap daha ii :D

phpMyAdmin >> Data Base şeçin >> jos_users düzenle diceksiniz >> hangi üyenin şifresi sıfırlancaksa o üye isminin üzerinde düzenle diceksiniz >> password yazan kısma aşağıdaki kodları ekle

e10adc3949ba59abbe56e057f20f883e

şifren artık 123456 oldu