PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Genel Yapılandırma 500 - hata oluştu

cehennem58
03-08-2013, 15:58
Arkadaşlar yurt.domainadi.com a kurduğum bir demo siteyi yurdunsitesi.com domainine taşıdım herşeyi ile. Bunların ikisi de aynı sunucuda bulunmaktadır yani aynı hosting şirketinde. Neyse ben domainadi.com dan backup alıp yurt.domainadi.com da olan dosyaların hepsini yurdunsitesi.com a taşıdım. phpmyadminden sql dosyasını içeri aktardım. configuration.php dosyasından ise mysql bilgilerini düzelttim. Site çalışıyor onda hiç bir sıkıntım yok. hatta admin panelide çalışıyor giriş yapılabiliyor onda da bir sıkıntım yok. Fakat genel yapılandırmaya bastığım zaman ise aşağıdaki gibi hata veriyor.

500 - Hata oluştu.
default_site düzeni bulunmuyor.

Denetim Masasına Dön
eklenti yöneticisi --> yönet sekmesine bastığımda ise şu hatayı alıyorum

500 - Hata oluştu.
default_filter düzeni bulunmuyor.

Denetim Masasına Dön
hosting firmasıyla görüştüm onlara servislerini yeniden başlatmasını istedim yeniden başlattılar. Fakat sorunun nerede olduğunu bulamadım. Zaten hosting firmasıyla alakalı bir sorun olsa yurt.domainadi.com da olan sitede(Aynı site birebir) aynı hatayı almam gerekirdi diye düşünüyorum. Bu sorunun çözümü nedir arkadaşlar ??

cehennem58
03-08-2013, 16:08
Arkadaşlar sistem bilgisinden yapılandırma dosyasına baktığım zaman
editor jce
olarak gözüküyor. Fakat jce yüklü değil config dosyasında ise tinymce olarak ayarlanmış gözüküyor. Sanırım sıkıntı burdan kaynaklanıyor. Ama bunu nasıl çözeceğim ? eklenti yöneticisinden yönet kısmına da giremiyorm