PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : jtnetmanset modülünde haberlere gitmiyor

rathamon
04-08-2013, 17:22
joomla 2.5 kullanıyorum. jtnetmanset modülünü kurdum. herşey ii hoş ama yayınlanan haberlerde devamını okumak için tıkladığımda ana sayfada dönüyor. adres satırına baktığımda ise sanki o haberle ilgili sayfaya gitmiş gibi link yazıyor.

Anasayfa (http://www.gokajans.com/hanonu) buradan görebilirsiniz.

burdaki sorunu nasıl giderebilirim....

efsane86
04-08-2013, 20:00
ilk önce haberler diye kategori oluşturuyoruz sonra bir menü yapıp bunun adını haberler dersek ve o

menüyü kategori listesi şeklinde seçersek ( menü seçtikten sonra kategori listesinden oluşturduğumuz

haberler kategorisini seçmeliyiz ) en sonundada jtnetmanset haberler modülündeki ayarlardan

oluşturduğumuz haberler kategorisini seçersek sorun çözülür ( ana sayfa slide modülündeki kategoriden

bahsediyorum )

rathamon
04-08-2013, 23:38
Çok sağolasın tamamdır.

AcoustiC
12-08-2013, 09:35
ilk önce haberler diye kategori oluşturuyoruz sonra bir menü yapıp bunun adını haberler dersek ve o

menüyü kategori listesi şeklinde seçersek ( menü seçtikten sonra kategori listesinden oluşturduğumuz

haberler kategorisini seçmeliyiz ) en sonundada jtnetmanset haberler modülündeki ayarlardan

oluşturduğumuz haberler kategorisini seçersek sorun çözülür ( ana sayfa slide modülündeki kategoriden

bahsediyorum )

Bu değerli bilgi için teşekkürler