PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DJ-ImageSlider modulunde ufak bir değişiklik isteği

yekbas
04-08-2013, 17:41
Merhaba

DJ-ImageSlider modulunde değişiklik yapmak istiyorum bu konuda kodlama konusunda uzman arkadaşlardan bir ricada bulunacağım Modul de resimler tek satır halinde sıra sıra kayıyor ben bunu bikaç satır yapmak istiyorum. Resim olarak anlatmaya çalıştım tek sıra olan şimdiki hali 3 sıra olan istediğim gibi olan. Modulude ek olarak ekledim. Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekürler.

angelaus
04-08-2013, 18:02
peki modülü 3 kere klonlayıp alt alta yayınlasanız??

yekbas
04-08-2013, 18:19
Hocam bende onu düşündüm aslında ama bir kategoride yayınlamak istediğim resimler altta ve üstte aynısı denk gelme ihtimali fazla ondan dolayı sıkıntı yaratabilir diye düşündüm

AcoustiC
05-08-2013, 10:40
Merhaba

DJ-ImageSlider modulunde değişiklik yapmak istiyorum bu konuda kodlama konusunda uzman arkadaşlardan bir ricada bulunacağım Modul de resimler tek satır halinde sıra sıra kayıyor ben bunu bikaç satır yapmak istiyorum. Resim olarak anlatmaya çalıştım tek sıra olan şimdiki hali 3 sıra olan istediğim gibi olan. Modulude ek olarak ekledim. Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekürler.

DJ-Extensions - View topic - More than 1 row (http://dj-extensions.com/forum/viewtopic.php?f=22&t=3420) bu sayfada çoklu sütun olarak yapılamayacağı yazılmış :( çünkü slider çalışmaz diyor

yekbas
14-09-2013, 16:18
Yardımlarınız için teşekürler