PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sitemin Admin Şifresi İle Giriş Yapamıyorum

emrah44
07-08-2013, 19:23
Joomla Admin şifre ile giriş yapmak istediğimde giriş tuşuna basınca hiçbir uyarı vermiyor. Şifreniz hatalı gibi bir uyarı da yapmıyor. Sayfa öylece kalıyor. Giriş yapmıyor. Admin paneldeki şifremi unuttum kısmına tıklayınca sitemin ana sayfasına gidiyor. Normal üyeler giriş yapamıyor, ayrıca yeni kayıt yapmıyor. Tüm bunlar olurken hata uyarısı falan almıyorum. Yani giriş yap da desem kayıt ol da desem formu doldurduğum halde en son hiçbir şey olmuyor. Yani sanki db yokmuş gibi davranıyor site.

Joomla admin şifremi sıfırlama yöntemlerini denedim ancak yine giriş yapmıyor.

Bunu nasıl çözebilirim?

AcoustiC
07-08-2013, 21:57
Son yaptığınız uygulama nedir. Yüklediğiniz ve kaldırdığınız bir eklenti var mı

emrah44
07-08-2013, 22:22
En son 1-2 popup eklentisi yükledim ama bir sorun yoktu. Aynı günün akşamı bir baktım ki yukarıda yazdığım sorunlar oldu. Eklentiden olsa neden 10 saat sonra girilmesin ki? En son simple popup eklentisini yüklemiştim.

AcoustiC
12-08-2013, 09:01
En son 1-2 popup eklentisi yükledim ama bir sorun yoktu. Aynı günün akşamı bir baktım ki yukarıda yazdığım sorunlar oldu. Eklentiden olsa neden 10 saat sonra girilmesin ki? En son simple popup eklentisini yüklemiştim.

Mutlaka bir plugin veya bir bileşene ait kırıntı kalmıştır ftp den dosyalarınızı bir inceleyin. Kaldırdığınız bileşen modül plugin tema vs. ait dosyalar var mı?

Akar
17-08-2013, 23:15
configuration.php dosyasını açıp

public $debug = '0'
satırnındaki değeri 1 yapın. Şöyle olmalı:

public $debug = '1'
Ondan sonra bakın bakalım giriş yapamadığınızda sayfa altında neler yazıyor.

hizliokumaegitmeni
09-10-2013, 11:29
Teşekkürler