PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ramazan Bayramı Tebriği

AcoustiC
08-08-2013, 11:38
Peygamberimiz /s.a.v/ kim ki ramazanı tutarda bayrama ererse anasından doğmuş gibi günahlarından arınır allah herkesi buna erenlerden eylesin şefaatine nail olanlardan eylesin.

Mübarek ramazan bayramınızı kutlar tüm İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

kubilay35
09-08-2013, 19:49
Öncelikle bütün forumdaşlarımızın mübarek bayramını kutlarım.Galiba başlıkta bir yanlışlık olmuş Şeker bayramı veya ramazan bayramı olacak Kurban bayramına daha çok var :)

AcoustiC
10-08-2013, 11:20
Peygamberimiz /s.a.v/ kim ki ramazanı tutarda bayrama ererse anasından doğmuş gibi günahlarından arınır allah herkesi buna erenlerden eylesin şefaatine nail olanlardan eylesin.

Mübarek ramazan bayramınızı kutlar tüm İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Başlık için kusura bakmayın düzeltme yaptım.

Düzetlem yaptım :) Ramazan kafası diyelim.

Akar
17-08-2013, 23:17
Bu bayramda hiç birimiz bulunmaması sebebiyledir herhalde, forumda bayram hareketi olmadı. Herkesin geçmiş bayramını tebrik ediyorum.

AcoustiC
17-08-2013, 23:58
Bu bayramda hiç birimiz bulunmaması sebebiyledir herhalde, forumda bayram hareketi olmadı. Herkesin geçmiş bayramını tebrik ediyorum.

Sizin de geçmiş bayramınızı tebrik ederim ve ayrıca düzeltme için de teşekkürler