PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Opencart'ta Ürün Sayfasındaki Ürünün Adresi Nedir?

Akar
17-08-2013, 23:03
Ürün sayfasındaki ürünün h1 başlığına ürünün kendi sayfa adresinin bağlantısını eklemek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Akar
17-08-2013, 23:32
Tamam buldum arkadaşlar. Bu kod dizisi içinde bulunulan sayfanın ürün adresini veriyor:

<?php echo $this->url->link('product/product', 'product_id=' . $product_id); ?>

Bunu bir a etiketi içinde href için kullanabilirsiniz. Ben h1'de düzenleme yapıyordum, bunun için örnek kullanım:

<h1 class="product_h1"><a href="<?php echo $this->url->link('product/product', 'product_id=' . $product_id); ?>" title="<?php echo $product_name; ?>"><?php echo $heading_title; ?></a></h1>

mhusty
19-08-2013, 17:09
Aytuğ abi , opencart kullanmaya ve çözmeye başlamışsın :) Güzel bir sistem opencart...

Akar
19-08-2013, 18:11
Aytuğ abi , opencart kullanmaya ve çözmeye başlamışsın :) Güzel bir sistem opencart...
Aslında opencart'tan çok mijoshop (http://mijosoft.com/joomla-extensions/mijoshop-joomla-shopping-cart) (joomla içinde opencart) kullanıyorum bu ara :) Ama içerik yönetimi talep edilmeyen e-ticaret için kesinlikle tek başına opencart.

AcoustiC
20-08-2013, 10:00
Tamam buldum arkadaşlar. Bu kod dizisi içinde bulunulan sayfanın ürün adresini veriyor:

<?php echo $this->url->link('product/product', 'product_id=' . $product_id); ?>

Bunu bir a etiketi içinde href için kullanabilirsiniz. Ben h1'de düzenleme yapıyordum, bunun için örnek kullanım:

<h1 class="product_h1"><a rel="nofollow" href="<?php echo $this->url->link('product/product', 'product_id=' . $product_id); ?>" title="<?php echo $product_name; ?>"><?php echo $heading_title; ?></a></h1>

Hem sorup, hem cevap vermek işte bu joomla.gen.tr hep destekk :)