PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Makale Ön Sayfada Görünmüyor

pastorizesut
26-08-2013, 21:43
Arkadaşlar siteyi tamamladım fakat şu anda yazdığım ilk makale ön sayfada görünmüyor. Yardımcı olur musunuz?

Teşekkür ederim.

mimicom
26-08-2013, 21:52
makaleni modül olarak mı önsayfada gösterdin. yoksa anasayfa seçenekli seçilmiş öğler olarak mı yayınladın.
eğer ikinci ise makaleni seçilmiş yapman lazım. yoksa anasayfa seçeneklerini değiştirmen gerekir.

yok eğer bir modül olarak yayına alıyorsan o zaman modü ayarlarından ilgili kategoriyi seçmen gerekir. seçtiğin mmodüldeki seçeneklerden en on eklen kısmını aktif etmen gerekir.

sitene bakamadığımız için (genellikle yapılan hatalar) varsayımla hareket ediyorum.

pastorizesut
26-08-2013, 21:58
Öne Çıkan Makale olarak belirledim fakat problem çözülmüyor. Başka temayı varsayılan yapınca görünüyor. News and Events modülünden gerekli ayarları yaptığımı zannediyorum.

AcoustiC
26-08-2013, 22:15
Öne Çıkan Makale olarak belirledim fakat problem çözülmüyor. Başka temayı varsayılan yapınca görünüyor. News and Events modülünden gerekli ayarları yaptığımı zannediyorum.
Site adresi alabilirmiyiz

pastorizesut
26-08-2013, 22:17
MİLLİ EMLAKLAR :: PROJE - YATIRIM - DANIŞMANLIK (http://www.milliemlaklar.com)

Şimdiden teşekkür ederim.

pastorizesut
26-08-2013, 23:23
Bir modüle haber girdim şimdilik. Ön sayfa haberi gibi durdu fakat sorunum devam etmekte. Lütfen yardımcı olur musunuz?