PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kunena Versiyon Güncellemelerinde Hata Alıyorum ...

cavusoglu28
05-09-2013, 23:55
Kurulu sürüm: Kunena 1.7.2 | 2012-01-31 kullanıyorum; güncelleme yapmak Hakkında istediğimde 2.0 -2.02-3.0-3.02 yapmak Hakkında istediğimde
Güncellemeleri wampp sunucu yerel hostta kuruyorum. administratorde Kunena 3.0.2 | 2013/08/18 ve Diğer versiyonlarını da yükleme yaptığımda resimdeki Gibi görülüyor But sitesi de forum kösesini tıkladığımda

adsz.JPG
Ekran Normal görülüyor Gibi ... But Sitesi Forum köşesindeki 1. habere tıklandığında

adsz1.JPG

Halen sitemde Kurulu sürüm:.. Kunena 1.7.2 | 2012-01-31 kullanmaktayım Mağduriyetimin giderilmesi ve sitemin güncel versiyonlarla çalışabilmesi for git yardımcı olabilirseniz sevinirim
selam ve Sağlıcakla Kalın

garib07
06-09-2013, 12:37
Kunena 3.0 teknik gereksinimlerine K 3.0 Technical Requirements - Kunena Wiki (http://www.kunena.org/docs/K_3.0_Technical_Requirements) buradan bakabilirsiniz. Sunucunuzun PHP ve Mysql sürümleri düşük ise ondan kaynaklanabilir.

cavusoglu28
06-09-2013, 23:11
local hostta wappserver kullaıyorum vede PHP 5.3.8 ve Mysql 5.5.16 sürümleri kullanıyor.

efsane86
16-09-2013, 13:16
aynı sorun bugün ben yaşadım sorunu çözemedim ama sorun son güncelleme olan kunena versiyon 3.0.2 yükledikten sonra

oldu sorunsuz yüklenen kunena ön sayfadan girdiğim zaman foruma sayfa açılmıyor ve 500 internal server hatası

vermeye başladı birde adminden kunena ilk baktığımda ise şunları gördüm kunena kategori yöneticisindeki tüm kategoriel

kilitli idi hepsini tek tek açtım kilidini pasif ettim yeşil oldu normal olarak ön yüzden foruma girim dedim sonuç yine aynı

sayfa açılmaya çalışıyor ama boş sayfa olarak karşıma çıkıyor kunena menülerden kontrol ettim baktım sorun ordada yok

peki sorun nerde ve neden ön yüzden foruma girdiğimde forum sayfası açılamıyor ayrıca hostingimdeki php.ini ayarlarıda

şu şekilde

Phpini Komutu Durumu
Display Errors (display_errors) On
Allow URL Fopen (allow_url_fopen) On
Register Globals (register_globals) Off
Magic Quotes GPC (magic_quotes_gpc) Off
Safe Mode (safe_mode) Off

bu ayarlarda oynamada yaptım ama yine sayfa açılmadı şaka gibi sorunu çözebilen varsa buraya yazabilirsimisiniz acaba

efsane86
16-09-2013, 15:54
en son seoyu kapatınca sorun düzeliyor ama ben seoyu kapatmak istemiyorum www.site.com/forum.html olmasından yanayım .html iyidir

sorun yok ama seo ve kunena arasında sorun olmaması lazım önceki sürümünde sorun çıkmıyordu bu yeni sürümde seo sorunu var nasıl

çözebiliriz acaba