PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Temanın demo'sundaki gibi çalıştırma

March
13-09-2013, 22:41
Merhaba,

Arkadaşlar Oc-ThemeTwo - Opencart 1.5x template (http://demo.opencart-help.com/001/)'i satın aldım. Sağ ve sol tarafı nasıl çıkartabilirim. Yardımcı olurmusunuz?

AcoustiC
14-09-2013, 17:42
open cart alış veriş bileşeninin modülleri ile yapılmış sanırım. modülleri gerekli kısımda yayınlayarak yapabilirsin.

March
14-09-2013, 18:31
open cart alış veriş bileşeninin modülleri ile yapılmış sanırım. modülleri gerekli kısımda yayınlayarak yapabilirsin.

Yardımcı olurmusun abi? Dilersen destek ücretini öderim. Rezil olmak istemiyorum müşteriye.

AcoustiC
14-09-2013, 18:40
Yardımcı olurmusun abi? Dilersen destek ücretini öderim. Rezil olmak istemiyorum müşteriye.

Destek için hiç bir zaman para almadım 2006 yılından beri joomlaya gönül vermiş birisi olarak ben sadece yardım etmeyi benimsemiş bir insanım.
Bazı zamanlar yalnış anlaşıldım, fakat kırılmışlığım oldu. Yardım etmek isterim....

March
14-09-2013, 19:01
Destek için hiç bir zaman para almadım 2006 yılından beri joomlaya gönül vermiş birisi olarak ben sadece yardım etmeyi benimsemiş bir insanım.
Bazı zamanlar yalnış anlaşıldım, fakat kırılmışlığım oldu. Yardım etmek isterim....

ALLAH senden razı olsun abi. Bu benim ilk e-ticaret sitem olucak. o yüzden acemiliğimi atıyım bende.