PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Doğrulama bileşeni ve modülü varmı

istbal
16-09-2013, 11:52
Merhaba Arkadaşlar

Hepimiz antivirüs programlarında lisans kodlarını biliriz..Üyelerim için böyle bir lisans kodu harf veya rakam şeklinde olan yada benim belirleyebileceğim bir anahtar key yapma modülü yada bileşeni var mıdır ?Bilen arkadaşlardan yanıt bekliyorum.

Yani ben bir key belirleyeceğim.Üyelik yapan onu girecek..Ve ürün aktive edilecek gibi.

istbal
17-09-2013, 12:02
Bilen yokmu arkadaşlar önerebileceğiniz bir şey çok sevinirim.

horoz nuri
17-09-2013, 14:09
Anlattığın gibi bir eklenti şimdiye kadar hiç rastlamadım. Belki vardır ama ben görmedim. Eğer eklenti yoksa kendin yazman veya birine yazdırman gerekecek.

Peki bu bahsettiğin kodlar neyi aktive edecek?

istbal
17-09-2013, 16:48
Aslında benim girdiğim kelime veya rakamları adamlar teyit edecek..Aktive dediğim bu yani önceden girilenleri teyit amaçlı kontrol edecek..

Ama aynı aktive iki kere olmamalı..Virtuemart da kupon kodu gireriz bunuda biz belirleriz o tarz birşey eğer kullanan varsa bilir..

Ümit
18-09-2013, 22:06
Kayıt olmak isteyenler için mi? Kupon kodu olarak kullanmak için mi? Nerede, ne için kullanmak istiyorsunuz?

istbal
20-09-2013, 10:21
Kayıt olmak isteyenler için mi? Kupon kodu olarak kullanmak için mi? Nerede, ne için kullanmak istiyorsunuz?

Joomla da default olarak üyelik kullanıcı kayıt formu gelir. isim soyisim rumuz-email gibi bilgiler ister onun hemen altına Ürün anahtarı gibi 16 haneli bir rakam veya harf giricem..Önceden belirlenmiş bu numaralar veya harfleri teyit edecek.bir modül veya bileşen arıyorum..

Bunu kullanmamın sebebi..Sattığım bir hizmet ürününü takip etme amacım..Kupon kodu mantığı aslında ama bunu kullanıcı kayıt formunda nasıl çalıştırım o soru işareti yarattı..

AcoustiC
18-10-2013, 13:55
Belki Community Builder de field oluşturularak yapılabilir ama iyi incelenmeli!