PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Komento eklentisi kaldırılmıyo ve slideshow u etkiliyo

Samirntl
14-10-2013, 20:48
Merhaba. Siteme Komento yorum bileşenini ekledim sonra çalıştıramadım. bu yüzden komentoyu kaldırdım, kaldırılma işleminin tamamlandığını yazdı ama komento hala duruyo kaldırmama rağmen. Ve normal ana sayfadayken slideshow a bşy olmuyo ama bir makalenin yorum bölümüne geçince slideshow daki resimler büyüyor falan :S napcamı bilmiyorm. şimdi udja comments yükledim onu kullanıyorm ama komento hala duruyo ben de file zilla ile klasorlerini sildim ama hala orda calismiyo ama orda napmaliyim cevaplarsaniz sevinirim :(

angelaus
15-10-2013, 00:43
plugins dizininden dosyalarını silin ( content klasoru içindedir) phpmyadmin den tabloları silin.

varsa components ve administrator/components içerisinden silin

Samirntl
15-10-2013, 21:49
hocam evvela kurban bayraminiz mubarek olsun diyorm. solediyiniz gibi phpmyadminden De sildim. Komento tamamen kalkti ama slideshowda hala sorun var. ana sayfada bi problem yok ama bir makaledeki yorum bolumune gecince slideshow yine kendinden geciyo :(

angelaus
15-10-2013, 22:39
site linki verirsen komento kalıntıları kalmışmı bakalım

Samirntl
16-10-2013, 00:51
Homepage (http://www.smgroup.byethost14.com/) site bu daha tam hazir deyil. bole sorunlar bittikten sonra makaleler eklemeye baslicam. ana sayfada normal ama herhangi bir makaleye yorum yapmak isteseniz slideshow sacmalicak

angelaus
16-10-2013, 01:17
iç sayfaların hiçbirinde çalışmıyor zaten

o kadar çok şey kurmuşsunuz ki saçmalamaması saçma olurdu.

daha basite indirgeyip sıfırdan kurmanı tavsiye ederim.

K2 kullanıp otomatik yorum eklentisini kullanabilirsin mesela.

Samirntl
16-10-2013, 14:53
Şimdi her şeyi silip baştan kurmamı mı öneriyosunuz :D ? Bide Ben K2 nin ne olduğunu anlayamadım daha kısaca ne olduğunu söyleyebilirmisiniz? bu arada sizi de çok meşgul ediyorm kusura bakmayın

Samirntl
16-10-2013, 15:31
Hocam ben slideshoüu kaldirdim sonra yeniden kurdum sorun cozuldu teşekkürler :)

angelaus
16-10-2013, 22:04
geçmiş olsun o zaman