PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satış Ortaklığı Kod Hatası

bekciii
05-11-2013, 17:21
Merhaba arkadaşlar son anda farkettiğim bir hata alıyorum, satış ortaklığı kayıt işleminden sonra sayfaya altta eklediğim hatayı veriyor. Hem adminde onaylayınca hemde satış ortağının panelinde bu hata var düzeltemedim yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

Warning: mail() has been disabled for security reasons in /home/organikc/public_html/system/library/mail.php on line 150Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/organikc/public_html/admin/index.php:81) in /home/organikc/public_html/system/engine/controller.php on line 28Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/organikc/public_html/admin/index.php:81) in /home/organikc/public_html/system/engine/controller.php on line 29

Seyfullah
05-11-2013, 22:23
Belirtilen satirlari kopyalayabilir misiniz?

bekciii
05-11-2013, 23:19
Belirtilen satirlari kopyalayabilir misiniz?

isterseniz buradan bir üye olmayı deneyin anlarsınız http://www.organikdogalpazar.com/index.php?route=affiliate/login
Warning: mail() has been disabled for security reasons in /home/organikc/public_html/system/library/mail.php on line 150Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/organikc/public_html/admin/index.php:81) in /home/organikc/public_html/system/engine/controller.php on line 28Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/organikc/public_html/admin/index.php:81) in /home/organikc/public_html/system/engine/controller.php on line 29

Ümit
07-11-2013, 20:17
Admin panelinde;

Sistem > Ayarlar > Kullanılan Mağaza Düzenle > Mail

Yukarıdaki yolu izleyerek mail ayarlarınızı kontrol edin.

SMTP ayarları ile ilgili sorunların çözümü için sunucu yöneticinize başvurmalısınız.

bekciii
07-11-2013, 21:12
Teşekkürler. Mail ayarlarından kaynaklamaktaymış çözdüm.