PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hayırlı olması dileği ile...

BedrettinAlparslan
17-01-2012, 11:58
Merhabalar,

Hayırlı olsun. Allah utandırmasın. Umarım çok verimli bir portal olur. Şahsen ben pek joomla topluluğunda bulunmam kayıtlı bulunduğum bir portal yok joomla adına fakat buradaki insanların niyetlerini ve içersinde birebir tanıdığım insanların olması nedeni ile kayıt olup sizlerle tanışmak istedim.

Bedrettin ben. istanbul kağıthane semtinde ikamet etmekteyim. Asıl işim telekomünikasyon sektöründedir. Joomla'yı 1.0.2 ile kullanmaya başladım. Profesyonel bir joomla kullanıcısıyım diyemem ama bu güne kadar yapmak istediklerimi iyi kötü bu tür paylaşım ortamlarından okuyarak hallettim. Şimdi ise joomla'yı Orta düzey seviyesinde kullanıyorum desem yannış bir kelime kullanmış sayılmam.

27 adet ticari olarak joomla site projesi geliştirdim. içerisinde e-ticaret / portal / tanıtım gibi çeşitli siteler mevcut. Hali hazırda bulunan 8 adet projem devam ediyor.

Burada bulunma amacım benimde herkez gibi yararlı paylaşımlarda bulunmam. Artık üzerime bir vazifeymiş gibi davranıp bilgi birikimimi burada gerek makale yazarak gerekse yazılan sorunlara cevap vermek olacak.

Tekrar hayırlı olsun. iyi paylaşımlar.

kaderebak
17-01-2012, 12:05
Hoşgeldiniz.

M.Enes AYDÜZ
17-01-2012, 12:44
Aramıza hoşgeldiniz.
Joomlayı orta seviye biliyorum demişsiniz ama 27 siteniz varmış. Bu gerçekten iyi bir sayı :)

BedrettinAlparslan
17-01-2012, 14:49
Teşekkür ederim. Potansiyelin varsa, bilgi birikimin varsa, yanıt verebiliyorsan, yapabiliyorsan bence az bile...

Akar
17-01-2012, 21:59
BedrettinAlparslan çok iyi bir giriş yaptınız, memnun olduk :)

tekil
17-01-2012, 23:54
Hoş geldiniz açık ve tanıtıcı bir giriş yapmışsınız. Bilgilerinizden faydalanacak çok insan olduğundan emin olabilirsiniz.