PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tema Arıyorum Ona göre sistem kuracagım

Reformist
24-05-2014, 15:32
Tema Arıyorum Kariyer Sitesi Olacak Tema özellikleri ve şekli şemali belli ama bulamadım bir türlü WP de buldum ama internette okduuklarıma göre Jomla daha gelişime açıkmış.
Reklam Yönetimi:
Temamız reklamları en iyi şekilde yönetebilmenizi sağlayacak şekilde hazırlandı. Hem sabit reklam alanlarına reklam ekleyebilirsiniz, hem de reklam bileşenlerini kullanabilirsiniz. Reklam alanları:
Header’da yer alan 468×60 boyutundaki reklam
300×250 boyutundaki tekil yazı reklamı
Anasayfa ve sidebar’a reklam ekleyebileceğiniz bileşenler (728×90 ve 300px genişiliğindeki reklamlar)
Foto galeri reklamı: Kullanıcılarınız fotogaleriler içinde gezerken aralara reklam koyabileceksiniz. Reklam boyutu olarak 336×280 veya başka bir boyut kullanabilirsiniz. Kaçıncı resimlerde reklam çıkacağını da panelden yönetebileceksiniz.
Tema Özellikleri:
Site hız puanı: 95HTML5 Valid & CSS3 ValidSEO uyumlu hatasız kodlama Sınırsız renk seçeneği! Sürükle & Bırak şeklinde tasarım Çok amaçlı kullanım 3 adet özel menü alanı Gelişmiş reklam yönetimi Eklentisiz hit ve benzer yazılar 9 adet özel bileşen! Foto / Video Galeri / Bileşen destekli anasayfa ve sidebar Hava durumu & Döviz & Üye Girişi Burçlar & Köşe Yazarları & Sosyal Medya

ÖRNEK ÇİZİM :
http://i.hizliresim.com/8nXZbW.png