PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Google Adsense

efsane86
05-09-2014, 13:02
Uzun bir uğraştan sonra nihayet Google Adsenseye kabül edildim baya bir uğraşıyordum nihayet bugün sorun çözüldü hemen akabinde

işlemlere başladım sayfamda şöyle bir uyarı var ;

Kendi web sitenizde reklam gösterme isteğinizi tamamlamak için, reklam kodunu www.siteniz.com adresine uygulamanız gerekli.

Yeni sürüme geçiş isteğiniz, ancak reklam kodunun uygulandığı alanda gösterim biriktikten sonra incelenebilir

Az önce saat dilimi ayarınızı değiştirdiniz ve ana sayfadaki tahmini kazançlarda tutarsızlıklar fark edebilirsiniz.

Ödemeleriniz bu durumdan etkilenmeyecektir.

Google Adsense reklamını siteye ekledim fakat henüz reklamlar aktif değil boş bir reklam alanı görülüyor ve reklam yayınlanmıyor

ne zaman yayınlanır acaba nette biraz araştırma yaptım reklamlar onaylandıktan sonra gösterilecekmiş diye birşeyler yazıyordu şimdi

hesabım etkin ve onaylı adsense olarak reklam kısmı ne zaman onaylanır acaba bir diğer sorum ise ödemeler bölümü banka hesabı

eklicem fakat banka hesap ekleme butonu yok ve bölüm gözükmüyor yine araştırmalarım sonucu belli bir meblağa ulaşınca

görülecekmiş deniliyor bunlar doğrumu acaba Google Adsense kullanan varsa bilgi verebilirmi lütfen