PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ana Sayfada ki modüle tıklayınca sayfa yenilemesi

manyo
16-09-2014, 21:27
merhaba arkadaşlar joomla 3,0 ile basit site yapmak yapmaktayım ama bir sorunum var ana sayfada bir pozisyonda bir modül var özel html olarak bunun içinde bir resim var ve resme içerikten bir link veriyorum bilmiyorum nberde yanlış yapıyorum ama kaydedip deneme yaptığımda resime tıkladığımda ana sayfa yenilerniyor içerik görüntülenmiyor :( delirmek üzereyim yardımcı olurmusunuz

omerax
16-09-2014, 22:17
siteyi yazarsan yardımcı olabilirim.

manyo
17-09-2014, 12:42
hocam sana özelden yazdım çok teşekkürler

angelaus
17-09-2014, 13:10
anasayfada component kapalıdır.

anasayfadan verilen kişisel linkler bir menü öğesine bağlı değilse sanki anasayfa gibi değerlendirilir ve component ( yazı alanı) gösterilmez.

bu sebeple sanki anasayfa refresh ediyor sanıyorsunuz.

Size tavsiyem o linki bir menüye bağlayın ( yei bir menü öluşturup onun içine atabilirsiniz.) o zaman görünecektir.

manyo
17-09-2014, 18:22
Allah razı olsun joomla.gen.tr farkı forum eskiye nazaran ne kadar sakin olsada forumda onlien olan arkadaşlar saolsunlar yarımcı oluyorlar çok teşekkürler

omerax
17-09-2014, 22:11
Sanırım angelus arkadaşımızın yardımıyla problemi çözmüşsünüz. Bu arada site oldukça güzel olmuş. Bir de favicon eklerseniz tamamdır.

manyo
21-09-2014, 22:24
ilgin için çok teşekkürler bir türlü kafama göre bir favicon bulamadım yaralandığınız bir site varsa paylaşırsanız sevinirim

omerax
23-09-2014, 23:27
adenadaki E'yi favicon olarak kullanabilirsin aslında. Kare şeklinde görselleştirip varsa Photozoom programı ile 16x16 px yaparsın önce. Buradaki (http://www.favicon.cc/)siteden de favicona dönüştürürsün. Photozoom olmadan da yapman mümkün ama bu programla küçültünce bozulma minimuma iniyor.