PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yedek alamıyorum veya yükleyemıyorum

cavusoglu28
14-01-2015, 00:49
YEDEK ALAMIYORUM VEYA YÜKLEYEMIYORUM

akeeba yedek programı kullanıyorum . Fakat aldığım yedek 2 dosya halinde oluyor ve localhost olarak kurduğumda çalışmıyor...JPA veya zıp te yapsam tek dosya olarak yedeği alamıyorum . Tek Dosya şeklinde alamadığım içinde bu zamana kadar elimde yedekler hep çift dosya şeklinde :( oda büyük sıkıntı çözüm arıyorum ...?
Kunena Forumda güncelleme yapamıyorum ne zamandır problemi çözemediğimden dolayı yani kısaca site Allah vekil şükürler olsun problemsiz gidiyor
.Ama en kısa sürede problemi veya problemleri çözmem lazım oda cok zor görünüyor:(
yardım ve destek ihtiyacım var yardım edebilecek arkadaşlar veya arkadaş varmı acaba
ilgilenirseniz sevinirim
VE YEDEK ALAMIYORUMMM :)
www.ulperkoyu.com

Uğur
14-01-2015, 12:37
akeeba ile yedek alma gibi bir zorunluluğunuz var mı ? Normal sunucu dosya ve phpmyadmin yedeği alarak da aynı işlemi yapabilirsiniz.

cavusoglu28
15-01-2015, 01:03
uğur bey ;
site tam yedeği 3.05 gb
Sitede Akaabe ile alınan yedeğin 2 ayrı paket olması münasebetiyle site yedeği alınmaması zip veya diğer türde
tabii buarada yedek alamadığımızdan wampserver olarakta kuramadığımızdan local host olarak elimizdeki yedeğin üzerine yeni güncellemeleri kurup göremiyoruz.
oda sitemizin güncel olamamasını sabitliyor ve sıkıntı başlamış oluyor..:(
Pek ala sunucumda c panelden aldığım yedeği wampp servere kurabilirmiyim acaba ;

cavusoglu28
15-01-2015, 01:10
Ayrıca genelde forum üzerine resim ve haberleri ekliyorum tabiki küçülterek 640*480 ana sayfaya tek resimi link olarak gösteriyorum.
köyümüzden haber yapıyoruz.video yok sadece link youtubeden ayrıca phoco köyden resimlerimiz olan bir kösemiz var...
www.ulperkoyu.com adresimiz
sıkıntıyı bulamadağımdan güncelleme sonrası site göçüyor tabi xxxhost hosting firmam sayesinde sağolsunlar çözüyoruz .. fakat sıkıntı :)

cavusoglu28
15-01-2015, 23:19
uğur bey***backup-1.15.2015_22-10-23_ulperkoy.tar.gz (Thu Jan 15 22:10:23 2015)** diye sunucudan yedek alabiliyorum ozaman..
local hosta kurabilirmiyim alınan yedeği acaba...

tesekkurler

M.Enes AYDÜZ
25-01-2015, 03:29
cPanelden aldığınız yedeği localhostta, farklı sunucularda, plesk, directadmin panelde kullanabilirsiniz.

Öncelikle tar.gz dosyasını ayrıştırın. (zip programları bu işi görüyor. Tar.gz biraz daha gelişmiş bir zip formatı zaten.)

Karşınıza çıkan dosyaları gördüğünüzde gözünüz korkabilir.

Yalnız işinize yarayan 2 klasör var. Resimde anlattım.

Bunlar: homedir ve mysql

(Bazı sunucularda yedekleme türünden ötürü homedir klasörü boş olabilir. Bunun yerine homedir.tar dosyası vardır. İşinize yarayacak olan dosyalara ulaşmak için bir kez daha bu dosyayı ayrıştırmanız gerekiyor. Ardından public_html dosyası sizin işinize yarayacak klasördür)

http://i.imgur.com/vKZBLNa.jpg