PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Değerli Yöneticilerimize...

Şerafettin
12-02-2015, 20:30
Selâmün aleyküm arkadalar.
Bu forum ve cmsturk ile joomlayı öğrendim sizler sayesinde bir kaç kuruşta olsa kazandım.
Forumun bu denli boş kalması beni gerçekten üzüyor. Elimden geldiği kadar sorunlara yardım etmeye çalışıyorum.
Siz değerli yöneticilerimiz forumun gözle görünen sorunlarını http://forum.joomla.gen.tr/showthread.php?t=4355 bunun gibi düzeltmenizi rica ediyorum. Siz kurdunuz biz devam ettirelim elimizden geldiği kadarı ile.
Nacizane fikrim Portal bölümüne modatör atamanız hem portal güncel kalmış olur.
Bu konuda gönüllü olabilirim.

efsane86
12-02-2015, 23:55
forum işleri çok zordur göründüğü kadar kolay değil zaman ayrılması lazım yönetim gerçek anlamda kaç kişi lafla değil harbiden yapılması

gereken bir iş dağılımı olması lazım tabiki uygun zamanlarda ve artık forum güncellenmesi lazım elden geçirilmesi lazım bir an önce yoksa

unutulur gider

M.Enes AYDÜZ
18-02-2015, 01:13
Arkadaşlar fikirleriniz için teşekkürler. Fakat gönüllü olarak yürütülen bu projelerin gelir kaynakları oldukça kısıtlı. Hatta çoğu kez cebimizden para çıkmak suretiyle masrafları karşılıyor ve bazı etkinlikler düzenliyoruz (düzenliyorduk).

Portal veya forumla alakalı olarak gönüllü olarak yardımcı olmayı düşünen arkadaşlar varsa, kısaca yapabileceklerini, buraya ayırabilecekleri saat süresini yazarak benimle enezayduz@gmail.com adresinden irtibata geçebilirler.