PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ Phoca Gallery Görünüm

Karşı
18-01-2012, 16:02
s.a
Siteme phoca gallery yükledim foto galeri menüsüne phoca galeri kategorilerin listesi olarak link verdim aşağıdaki resimdeki gibi görünüyor daha sonra resimlere gidiyor.

185

Fakat ben linke tıklayınca direk resimlere gitsin istiyorum kategori hiç görünmeyecek ; çünkü tek kategori yayınlayacağım iki tık olması yerine tek tık olsun istiyorum

186

Bunun bir çözümü varmı arkadaşlar?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

Karşı
18-01-2012, 16:05
Sabahtan beri phoca gallery ayarlarıyla uğraşıp duruyordum foruma konuyu açtım cevabı buldum :)

Link verirken Phoca Galeri » Resimlerin Listesi (Kategori Görünümünde) şeklinde veriyoruz
Sağ taraftan gerekli ayarlardan yayınlayacağımız kategori seçiyoruz...

Akar
18-01-2012, 16:20
Ne zaman açılmış, ne zaman çözülmüş anlayamadım :D

Karşı
18-01-2012, 16:24
Ne zaman açılmış, ne zaman çözülmüş anlayamadım :D

:):):)

mhusty
18-01-2012, 18:18
s.a
Siteme phoca gallery yükledim foto galeri menüsüne phoca galeri kategorilerin listesi olarak link verdim aşağıdaki resimdeki gibi görünüyor daha sonra resimlere gidiyor.

185

Fakat ben linke tıklayınca direk resimlere gitsin istiyorum kategori hiç görünmeyecek ; çünkü tek kategori yayınlayacağım iki tık olması yerine tek tık olsun istiyorum

186

Bunun bir çözümü varmı arkadaşlar?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

zaten birden çok kategori listelenmesini istiyorsak menüye resimdeki gibi kullanıyoruz diğer türlü zaten çözümü kendiniz bulmuşsunuz tebrik ederim... Hemen hemen her bileşendede bu mantık aynıdır menü ayarlamalarından bileşnin görünüm şekli seçiliyor ...