PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : In ve PS ile Serî Çalışan Grafiker Arıyoruz

Akar
22-02-2015, 23:19
Selâmün Aleyküm, Merhaba,

Gayri ticari kuruluşumuzda, kendi tanıtım çalışmalarını hazırlayan tasarım ekibimize, aşağıdaki vasıfları barındıran, dergi, afiş, broşür (zaman zaman alt kuruluşlarımız için logo ve kurumsal kimlik) ve benzeri çalışmaları kaliteli ve hızlı şekilde üretebilecek, tecrübeli, düzgün portfolyo sunabilecek grafiker bir arkadaş alacağız.

Meslekî Vasıflar:

In, PS programlarını uzman derecede kullanan,
Talimatlar doğrultusunda çalışabilen,
Verilen işi baskı aşamasına kadar üstlenebilecek,
Kesinlikle eli çok hızlı, işi arızasız ve kaliteli,
Tasavvufî bakış açısına sahip ya da âşinâ,
İşi ile ilgili teknolojileri yakından takip eden,
Ekip çalışmalarına yatkın.

Diğer Vasıflar:

İslâmi hassasiyetleri yüksek, ehl-i sünnet çizgisinde,
Kesinlikle 5 vakit namazını kılan,
Dini gelişime açık,
Siyasetle meşgul olmayan

Ek Bilgiler:

AE, Pr ve Illustrator kullanabilmesi başvurular arasında avantaj sağlayacaktır.
Çalışma saatleri haftaiçi 09:00-19:00, Cumartesi 09:00-16:30, Pazar tatil şeklindedir.
Maaş + SGK (Ücrete dayalı olmayan bazı başka artılar mevcuttur)
3 öğün yemek (Sabah 08:00-08:30 gibi kahvaltı, öğlen namazı sonrası yemek, akşam namazı sonrası yemek, kuruluş mutfağı tarafından hazırlanarak servis edilmektedir.)
5 vakit namaz, işrak, kuşluk, evvabin kılabilir; ibâdâta dair sorun yoktur.
İşyeri İstanbul Avrupa yakasında olup, ulaşım sorunu bulunmamaktadır.

İşe Alım Süreci:

Başvuru formlarının referans işleri ile birlikte değerlendirilmesi,
Uygun görülen kişilerle ile yüzyüze görüşme yapılması, icabı halinde test işler talep edilmesi,
Görüşmelerde kadroya alınması teknik olarak uygun görülen kişi için kuruluşumuza özel bir değerlendirme metodunun uygulanması ve kişinin bu durumdan haberdar edilmesi,
Kendisinin yokluğunda gerçekleştirilen özel değerlendirme metodundan olumlu netice alınan kişinin deneme sürecine dahil edilmesi,
1 aylık tam ücretli deneme süresinin başarıyla tamamlanması,
Kadroya alınma.

1 aylık tam ücretli deneme süresi kuruluşumuz için son derece önemlidir. Bu süre zarfında hem kişinin üretim kalitesi ile hızı; yani pratik durumu gerçek zamanlı olarak görülebilecek, hem de kişinin kuruluşa adaptasyonu sağlanacak. Bu aşamada kişi kendisi için de kurumun uygunluunu test etmiş olacaktır. Deneme süresi boyunca personel tam ücret alacaktır.

Başvurularınızı CV şeklinde iletmek için özelden e-posta adresi isteyebilirsiniz. Mesajlara 24 saat içinde mesajın alındığına dair dönüş yapmaktayım. Dah sonra uygun görülen cv sahiplerini görüşmeye davet etmek için dönüş yapıyorum. Uygun görülmeyen cv sahiplerine iş ile ilgili bir dönüş yapmıyoruz.

Akar
22-02-2015, 23:21
Dileyenler doğrudan "GRAFİKER BAŞVURUSU" başlığı ile genel@aytugakar.info adresine CV gönderebilirler.

Akar
12-03-2015, 22:54
Arayışım devam ediyor, bazı başvurular da bir yandan değerlendiriliyor.

Akar
17-03-2015, 20:26
Arıyorum :)