PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir modülün mobil sayfada açılmasını istemiyorum

kadir mert
08-04-2015, 11:02
Merhaba hocalarım sizelere bir sualim olacak. Sitemde bir modül olduğunu varsayalım bu modül sayfalar mobil açılınca küçülmüyor ve kötü bir görünüm oluşturuyor acaba mobil sayfada açılmamasını sağlamak gibi bir şansımız var mıdır?

efsane86
08-04-2015, 18:58
bu eklenti ile istediğiniz modülü mobilde gösterip kapatabilirsiniz ve daha fazlasını yapabilirsiniz

http://extensions.joomla.org/extensions/extension/mobile/mobile-display/mobile

kadir mert
08-04-2015, 20:25
Çok teşekkür ederim

kadir mert
08-04-2015, 20:45
Ayrıca şunuda öğrendim belki bilindik bir şeydir ama responsive temalarda modül sınıf soneki kısmına bir boşluk bırakarak hidden-phone ve hidden-desktop yazdığımızda modülü masaüstü veya mobil olarak kapatabiliyoruz. Bu çok güzel bir özellikmiş.

efsane86
09-04-2015, 15:35
denemek lazım denemeden birşey diyemem deneyin oluyorsa yazın paylaşın herkes yararlansın :)

kadir mert
09-04-2015, 21:46
Efsane responsive temalarda sorunsuz çalışıyor

efsane86
11-04-2015, 00:18
Ayrıca şunuda öğrendim belki bilindik bir şeydir ama responsive temalarda modül sınıf soneki kısmına bir boşluk bırakarak hidden-phone ve hidden-desktop yazdığımızda modülü masaüstü veya mobil olarak kapatabiliyoruz. Bu çok güzel bir özellikmiş.

evet dediğiniz gibi çalışıyor fakat bazı modüllerde malesef çalışmıyor her modül için uygun değil en sağlıklısı paylaştığım eklenti yinede tşkler öğrenmiş olduk farklı bir yöntemle