PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Online Baskı Sitesi için Tavsiyeler

ugurus
30-01-2016, 00:07
Arkadaşlar Online baskı sitesi yapmak istiyorum. arkadaşımın baskı makinesi var.

şimdi neyle nasıl yapsam emin değilim. sizlere bi fikir danışayım dedim.

şimdi joomla yada wordpress ile sisteim yapabilirim. yada opencart vs gibi bir sistem ile . seçemedim daha.

şimdi insanlar siteye girince fotoğraf yollayacaklar bizde basıp kargolayacağız . sistem bu.

ama bunların siteye yüklenmesi bizim bundan haberdar olmamız fotoğrafları almak . parasını almak tam bağlantı kuramadım arada.

şimdi sitede verilen servisleri anlatıp. insanlara göndermek fotoğrafları mail atın demek istemiyorum.
şöyle siteye yüklensin foto . yüklenirken ziyaretçi . basılacak resmin boyutunu cinsini seçsin. sonrada havale yapacağı numarayı görsün. bizde ziyaretçinin girdiği bilgileri resimleri görelim. bakalım banakaya para gelmişse. gelmişse girdiği bilgilere göre kargolayaylım.

buns basitçe böyle düşündüm.

nasıl yapabiliriz sizce ? joomla mı wordpress mi yoksa alışveriş script i ile mi ?

Uğur
30-01-2016, 14:38
söylemek istediğinizi anladım. aşağıda opencart ile öyle bir çalışma yapacaktım. deneme için kurdum şuan bir problem var gibi gözükmüyor.

http://7kita.netbilsis.com/index.php?route=product/product&path=33&product_id=51

Ama bunun aynısını Joomla ve virtuemart ile de yapılabilir. Sizin burda önemli olan sanal pos olacak mı, ödeme metodları vs. güzel bir proje detaylandırma çıkartmanız gerekiyor.