PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Üye girişi yaptıktan sonra giriş ve kaydol kaybolmuyor ?

Mugetsu
19-01-2012, 02:29
Başlıktaki gibi arkadaşlar sorunu bir türlü çözemedim üye girişi yaptıktan sonra kaydol ve girişi kaldıramadım yardımcı olur musunuz saygılar

işte site arkadaşlar inşallah reklam olmaz olursa kaldırırım
www.yaziliminadresi.com

kaderebak
19-01-2012, 02:31
Kullandığınız modul özel bir modul mü joomla nın kendi login modülümü ?

Mugetsu
19-01-2012, 02:42
Joomla'nın hocam

kaderebak
19-01-2012, 03:02
Modul olarak kullanmadığın için benim bildiğim kadarı ile bir menü öğesini kayıtlı kullanıcılara göstermeme seçeneği bulunmamakta.. Alternatif öenrim joomla login modulünün yerleşim yerini "menu" olarak tanımlamandır..

201

202

Mugetsu
19-01-2012, 20:20
Kardeş dediklerini yaptım ama olmadı menüye ekleyemedim baştan nasıl eklendigini yazar mısın
saygılar

Akar
19-01-2012, 20:38
Ücretli bir tema kullandığınız için daha fazla detay vermek istememiştir arkadaş. Temanızın kullanım kılavuzunda yer alması lazım bu detayların. Bunun dışında ücretli eklentilerin kendine has özellikleri hakkında forumlarımızdaki genel alanlarda destek alamazsınız. Ancak özel Üye forumlarında ücretli eklentiler hakkında bilgi paylaşımından faydalanabilirsiniz.

Temanız Gantry kullanıyorsa ayrıca Key Features (http://www.gantry-framework.org/documentation/joomla/basics/key-features) adresindeki detaylı dokümanlardan faydalanabilir ve o konuda burada soru da yöneltebilirsiniz.

Mugetsu
19-01-2012, 21:09
Anladım bilgi için teşekkürler sorunu çözersem bu konuya paylaşırım saygılar