PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Duygu yüklüyüm bu akşam :(

Alaca
26-05-2017, 00:30
Bir zamanlar at koştururduk bu forumda. Akar Abi vardı her soruna Hızır gibi yetişen. Ve daha niceleri... Bir vakit oldu şifremi unuttum. Tekrar benimle ilgilenecek birini bulana kadar ak ile karayı seçtim. Sonra yolumuz düşmez oldu buralara. Sonra farkettim ki diğerlerinin de yolu pek düşmez olmuş.

Dedim ki bize ne oldu?

Baktım ki harici joomla siteleri de bir inkırâza uğramış.

Sonra dedim ki Joomla sana ne oldu?

Ve bir kanıya vardım kendimce; evlenen çoluk-çocuğa karışan elini eteğini çekmiş buralardan.

Forumu biraz dolaşınca eski günlerin hatıraları depreşti gönül bahçemde. Hasılı, duygulandım be dostlar. Ne derseniz deyin duygulandım işte. :emin-degil:

muratyil
02-06-2017, 10:07
Aslında Joomla bütün Dünyada popülerliğini yitiriyor gibi...Bunda joomlanın kötü yönetilmesinin de payı olabilir. Bu linkte joomla wp karşılaştırması var
https://trends.google.com/trends/explore?date=all&q=joomla,%2Fm%2F02vtpl&hl=en-GB

Şenol
05-06-2017, 12:34
Aslında Joomla'ya giderek yeni özellikler ekleniyor, fakat bu kullanıcıların belki de çok fazla ilgisini çekmiyor olabilir... WordPress kullanmak daha kolay ve basit geldiği için de olabilir. Forum'lar artık eskisi gibi değil çoğu yerde, bunu sadece Joomla! forumları için söylemiyorum forumlar özelliklerini kaybediyor gibi geliyor bana.