PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Joomla Topluluğunda Bir Hareketlilik Var

Akar
22-01-2012, 19:46
Neler oluyor, İstanbul'daki bu hareketliliğin sebebi nedir? Yoksa 5 Şubat'da ilan edilmeye hazırlanan sürpriz ile mi ilgili?

224

Yukarıda Soldan sağa:
Akar, muratyil (Joomlatema.net), M.Enes AYDÜZ, denisdulici (JoomACE.net)

228

225

226

227

Uğur
22-01-2012, 19:53
Bazı özel problemlerden dolayı katılamadım ama hareketlenmelerde haberimiz var tabiki :) İstanbul toplantısında süprizler var :)

Ümit
22-01-2012, 21:01
Murat abi'yi görmek güzel.

spdial
22-01-2012, 23:43
Kâsedekiler ne? :)

nizamgl
22-01-2012, 23:49
Kâsedekiler ne? :)Çikolatalı puding gibi sanki

Akar
22-01-2012, 23:54
5'li kâsede reçeller var, büyük kâsede gerçekten çok iyi bir patates vardı.

mhusty
23-01-2012, 00:23
afiyet olsun =) yine süprizler bizleri bekliyor galiba buluşmaya gelmeyen çok şey kaçırır bence :P

Onur
23-01-2012, 14:13
Katılmak için önce niyet, sonrasında uçak biletimi aldım ancak Konya'ya 10 km kala kar yağışı ve tipi başlayınca yolda kaldım. :)

Zaten uçak seferleride iptal oldu.

Kısmetse 5 Şubat'a inşallah. :)

Akar
23-01-2012, 19:09
Katılmak için önce niyet, sonrasında uçak biletimi aldım ancak Konya'ya 10 km kala kar yağışı ve tipi başlayınca yolda kaldım. :)

Zaten uçak seferleride iptal oldu.

Kısmetse 5 Şubat'a inşallah. :)Evine döndün ya; önemli olan oydu. Mahsur kaldığını öğrenince biraz huzursuzlanmıştık tabii.

pcmami
23-01-2012, 20:18
Sabırsızlıkla bende 5 Şubat'ı bekliyorum...

M.Enes AYDÜZ
23-01-2012, 20:31
Güzel bir kahvaltıydı. Murat abiden Allah razı olsun. Tabi güzel olan sadece kahvaltı değildi. Hem joomla için, hemde ileriye dönük projeler için verimli bir gün geçirdik.

Fatih
24-01-2012, 00:27
5 şubat Joomla Sohbetleri gününde inş. sizlerle Joomlacı arkadaşlar ile tanışmayı sabırsızlıkla bekliyorum şimdi daha da bi heyecan bastı umarım faydalı neşeli bir ortam olur.Bizler için yaptığınız hizmetlerde Allah kolaylıklar versin gerçekten yaptığınız ve yapacağınız samimi çalışmalarınız bu işin ne kadar ciddi olduğunu gösteriyor.Sizleri cânı gönülden tebrik ediyorum.

Akar
24-01-2012, 00:47
5 şubat Joomla Sohbetleri gününde inş. sizlerle Joomlacı arkadaşlar ile tanışmayı sabırsızlıkla bekliyorum şimdi daha da bi heyecan bastı umarım faydalı neşeli bir ortam olur.Bizler için yaptığınız hizmetlerde Allah kolaylıklar versin gerçekten yaptığınız ve yapacağınız samimi çalışmalarınız bu işin ne kadar ciddi olduğunu gösteriyor.Sizleri cânı gönülden tebrik ediyorum.Allah razı olsun Fatih kardeşim.

5 Şubat'da Joomla!'nın Türkiye'de gelişimi için önemli bir adımın müjdesini vermek için gayret sarfediyoruz. En az 5-6 senedir defalarca gündeme gelen bu önemli adımı atıyor olmaktan gurur duyuyoruz. İnşeallah Joomla ve Türk Joomlacıları açısından önemli ve hayırlı bir gelişme olarak duyuracağız.

Şenol
24-01-2012, 01:09
Bunlar bir araya gelmişse kesin yine bir işler çeviriyorlardır :o acaba ne bekleyip göreceğiz bu arada mekan güzel bir yere benziyor...

mhusty
24-01-2012, 01:14
Allah razı olsun Fatih kardeşim.

5 Şubat'da Joomla!'nın Türkiye'de gelişimi için önemli bir adımın müjdesini vermek için gayret sarfediyoruz. En az 5-6 senedir defalarca gündeme gelen bu önemli adımı atıyor olmaktan gurur duyuyoruz. İnşeallah Joomla ve Türk Joomlacıları açısından önemli ve hayırlı bir gelişme olarak duyuracağız.

Bir Dernek kurulcak deniyordurdu galiba bununla ilgili bir müjde gelcek gibi geliyor :D

seri_ac
24-01-2012, 01:23
Helal olsun...
Türkiye'de sanal ortamdan oluşan böyle bir birliktelik hiç yoktur..Umarım bir aksilik çıkmazda 5 şubatta bende yanınızda olurum.

BozTurk
24-01-2012, 01:49
her zaman dediğim gibi "hayırlısı olsun" :)

Şenol
25-01-2012, 02:41
yanlız fotolarda dikkatimi çeken bir durum söz konusu aytuğ abinin gözleri kaymış sanırım mideyi fazla doldurdu;) son fotoğrafda da yatışa geçmiş heralde gözler kapalı :) mekan sahibinin yerinde olsam fazla yemek yedirmem :D bu buluşma heralde bir dernek kuruluşu yada kurulmuş olan derneğin habercisimi...

Akar
25-01-2012, 02:58
yanlız fotolarda dikkatimi çeken bir durum söz konusu aytuğ abinin gözleri kaymış sanırım mideyi fazla doldurdu;) son fotoğrafda da yatışa geçmiş heralde gözler kapalı :) mekan sahibinin yerinde olsam fazla yemek yedirmem :D bu buluşma heralde bir dernek kuruluşu yada kurulmuş olan derneğin habercisimi...İyi yakalamışsın. 10 gün süren ve üst üste gelen iki rahatsızlığın sonunda; aslında biraz daha istırahat etmem gereken bir hastanelik gecenin sabahında bu buluşmaya katıldım. Bu buluşma çok büyük önem taşıyan bir görüşme maksadını taşıyor olmasaydı benim orada olmam mümkün değildi. O gün için son 24 saat bir şey yemediğimi ve uyumadığımı, fotoğraftaki sofradan ise patates kasesinin yarısını yediğimi söyleyebilirim :)

mhusty
25-01-2012, 03:04
İyi yakalamışsın. 10 gün süren ve üst üste gelen iki rahatsızlığın sonunda; aslında biraz daha istırahat etmem gereken bir hastanelik gecenin sabahında bu buluşmaya katıldım. Bu buluşma çok büyük önem taşıyan bir görüşme maksadını taşıyor olmasaydı benim orada olmam mümkün değildi. O gün için son 24 saat bir şey yemediğimi ve uyumadığımı, fotoğraftaki sofradan ise patates kasesinin yarısını yediğimi söyleyebilirim :)

Geçmiş olsun abi...

Şenol
25-01-2012, 12:53
geçmiş olsun aytuğ abim Allah şifa versin

Gardian
26-01-2012, 00:18
sofra ala...afiyet olsun