PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ Şiir Sitesine Gereken Bileşen Ve Modüller

batukant
27-01-2012, 03:49
S.a Arkadaşlar Yapmak İstediğim Sitenin Bir Benzerini Gördüm Ve Sizden Ricam Bana Orda Kullanılan Bileşen Ve Modüllerin Adını Söylemeniz.
Yada Sizin Bana Kullanmamı Tavsiye Ettiğiniz Gerekli Modül Ve Bileşenler Varsa Ricam Bana Bu Konu Altında Bildirmenizdir.
Şimdiden Teşekkür Ediyorum
Bahsi Geçen Site

dostkalemler.c*m + bir site daha buldum
morsiirler.c*m

mhusty
28-01-2012, 17:54
bu bahsettiğiniz iki sitedede qproje şiirler bileşeni kullanılmış... Ama bu türlü siteler başka bir çok şekilde yapılabilinir...
Üyelere şiir ekletmek için ChronoForms Kullanılabilinir bununla ilgili bir ders hazırlamıştık..
Şiirleri anasayfada en son eklenenler halinde göstermek için joomla!nın kategori görünüm menü ögesi ile yapılabilinir..
Bunlardan ayrı olarak K2 bileşeni ile bu yapılabilinir..Kendince tamamen farklı bir bileşendir..
Şiirleri anasayfa'da düzenli bir şekilde en çok okunanlar , en son şiirler , en popüler şiirler şeklinde gösterilmesi için news pro gk4 modülü kullanılabilinir..
Forum için Kunena bileşni kullanılmış...
Şiirlere yorum yapılması için Jcomments bileşeni kullanabilinir...
Benim diyeceklerim bu kadar... İyi günler

batukant
28-01-2012, 17:56
Kardeş Allah Razı Olsun.
Seni Galiba Fazladan Rahatsız Etmişim Bundan Dolayı K.Bakma.

mhusty
28-01-2012, 17:58
Estafurullah rahatsızlık değil sadece iş yoğunluğundan fırsat bulup cevap veremedim... Tabi bunların kullanımınıda öğrenmek lazım çünkü sırf joomla için yazılmış bir şiir bileşeni yok sadece bir tane var onunda desteği sonlandırılmış...

March
10-11-2013, 03:48
Musty, kardeşim k2 ile nasıl şiir sitesi yapılıyor. Bana daha öncede başka bir site için önermiştin. Kullanıcıların ekliyeceği bir şiir bölümü olsun istiyorum sitemde.