PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "whmcs" ve "joomla" Hakkında ...

Osman Erdi
28-01-2012, 00:02
Merhaba arkadaşlar , ben joomla öğrenmekte olan bir kullanıcıyım , ayrıca isteğe göre her türden web sitesi tasarımı yapmak içim sistem arıyorum , sizce joomla iyi öğrenildiğinde bu konuda sunulmuş olan harika bir nimet midir? Bana bir arkadaşım eğer aylık 35 tl verebilirsen whmcs (http://www.whmcs.com/) e bir bak derim dedi. whmcs hakkında birşeyler bileniniz varmıdır?

kadir mert
28-01-2012, 00:06
Burada, bu konuda cevap vermek belki en son bana düşer, whmcs bilmem fakat joomla ile e-ticaret sitesinden kişisel bloglara kadar bir çok site yapabilirsiniz. Mesela Joomla Portalı Türkiye'nin Joomla Açılış Sayfası (http://www.joomla.gen.tr/) 'de joomla ile yapılmıştır. Burada ki üstatlar daha açıklayıcı bilgiler verir. Bende öğrenen biri olarak öğrenmenizde fayda olacağını düşünüyorum

batukant
28-01-2012, 00:15
Arkadaşım Bence Herşey Sende Başlar Ve Sende Biter.
Sen Bugün Joomla İle Başlar 1 Sene İçersinde Kendini Geliştirip Porf. Olduğunda Joomla İle Yapamayacağın Hiç Bir Web Sitesi Kalmaz.
Ama 4/4 Lük Olman Şartı İle
İşte Kendi Modülünü, Bileşenini Vs Gerekli Şeyleri Öğrenip Kendin Yapabilme Seviyesine Ulaştığında Ne Hayal Edersen Onu Gerçekleştirirsin
Misal En Basitinden Bir Video İzleme Portalımı Ypacaksın
Bunun İçin Ne Gerekli Oylama Sistemi, Görüntüleme Sistemi. Üyenin Video Ekleyebilmse Sistemi, Reklam Sistemi, Üyeler Arası Mesaj
Oturup yazarsın Ortaya Yapmak İstediğin Siteyi Çıkarırsın.

Akar
28-01-2012, 00:53
Whmcs dediğiniz bir hosting ve alan adı odaklı, web tabanlı bir müşteri yönetim sistemi. Web site yapan bir yazılım değil.

Osman Erdi
28-01-2012, 01:40
Anladım oyleyse ben normal site tasarımlarını joomla ile yapabilirim Whmcs ilede alan adı ve domain satışı yaparsam eğer onun yonetimini yapabilirim , Şimdi anladımya çok saolun :)

March
21-03-2013, 20:24
Merhaba,

WHMCS içinde bir bölüm olsaydı daha iyi olurdu. Forumu aradım sadece burası çıkıyor. Eğer WHMCS bölümü eklerseniz çok güzel olur. Tabiki genede siz bilirsiniz.