PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Enes bana ne söyleyeceksen söyle

mimicom
28-01-2012, 02:21
Uzun yıllar sevgiliye hasret bir aşık gibi beklemekten yorgun bir zamanımda Joomla Partalı'nın açılışı beni ve joomla severleri heyecanlandırmıştı. Ustaların mutfağından çıkmış bir joomla Kaynak Sitesinin yapısını, içeriğini o kadar çok merak ediyorduk ki sormayın gitsin.
Herşey oldukça mükemmel görülüyordu. Çok iyi tasarlanmış bir önyüz bizi ziyadesi ile mutlu etmişti. Tam aradığımız özellikler ile karşımızda duruyordu. CMSTURK teki tanıdık yüzlerin burada da boy göstermesi güvenilir bir alanda buluduğumuzun işareti idi.
Benim en çok ilgimi çeken yer sitenin forum alanıdır. Ben önyüzde çok kalmam. Bir bakar geçerim. Forum alanı benim bulunmaktan hoşlandığım en güzel bölümdür. Bu alan sıcak, sevecen ve içtendir. Üyelerin birbirlerini tanıdığı imece usulunün ortaya konuldğu bir alandır. Her üyenin yazdıklarını okur, onları önemserim.
Joomla Portalı açılmıştan beri forum alanında dikkatimi çeken bir olayı sizinle paylaşmak istiyorum, Ben forum alanında sol tarafta üyelerin profillerine de göz atarken Enes'i gördüm. Sanki bana birşeyler söyleyecekmiş gibi bakıyordu. Tekrar dikkat ettim, evet bana birşey söylecekmiş gibi bakıyordu. Gecenin ilerlereyen saatleri olabileceğini düşündüm. Saate baktım, sonra tekrar Enes'e... Saatle bir ilgisi yoktu.. Kanepeden kalkacak ve bana birşey söyleyecekmiş bir duruşu vardı.
Çok şaşırmıştım. Enes kardeşimin bu fotoğrafı koymasının bir sebebi olmalı diye düşündüm. Tekrar fotoğrafa baktım. Hemen hemen hergün foruma girdiğimde konu içeriklerinde Enes'in cevaplarını okurken gözucuyla Enes'e bakamadan geçemiyorum. Her bakışımda aynı soruyu kendime soruyorum. "Acaba Enes bana birşey mi diyecek?"
Bu forumun takipçileri için Enes'in söyleyeceği çok şey tabiki vardır. Bunda şaşırılacak birşey yok. Belki Enes 'in size de söyleyecek sözü vardır, kim bilir.

Akar
28-01-2012, 02:45
:)
Hayırlı geceler.

Şenol
28-01-2012, 12:07
aytuğ abi sen bize ne söyleyeceksin :p yüzünü göremiyoruz. :rolleyes: iyi bir yazı olmuş eline sağlık

M.Enes AYDÜZ
28-01-2012, 13:03
Geçen hafta istanbuldaydım. Joomla sohbeti hazırlıkları için gittiğim istanbulda kalan birkaç işimi hallederek evime geri geldim. 1 hafta doğru düzgün giremedim foruma.

Tema yapım dersi hazırlıklarını localde de olsa hazırlamaya çalıştım. Derleyip toplayıp yayınlayacağım. Belki de talep olursa, 5 şubatta kısa ve öz bir sunum ile tema yapımından bahsedebilirim.

mimicom
21-02-2012, 22:23
"Mevlana, insanların giydiklerinin güzelliğinden ziyade içindeki bedenin taşıdığı ruhun güzelliğinin önemli olduğunu söyler. "
Joomlaya gönül vermiş bu insanların bugüne kadarki -ispatlanmış- davranışları, toplumsal fayda noktasnda yaptıkları ve insana verdikleri azami değer öyüksek bir övgüye layıkdır. Öyleki gece geç vakitlerde de olsa joomla kullanıcılarının problemlerine gösterdikleri yardımsever ilgi ve alaka yetmez teşekkürleri haketmektedir.
Bu bakımdan Enes kardeşim ve onun gönül dostlarına verdiğim değer bende oldukça önemli bir yer tutuyor. Bu güzel insanların bizler adına söyledikleri ve yaptıkları güzel çalışmalardan dolayı kendilerine minnet duygularımı arz ediyor, Allah (c.c) razı olsun diyorum.

Ramazan SAKİN
22-02-2012, 21:38
Döktürmüşsün mimicom usta.